+2

Kısıra benzetmekte zorlandım nedense öncelik olarak soruya da gelince bunun yanına çay gider gibi daha iyi geliyor.

2 0
paylaş
+1

tam benlik bir soru kısırın yanında ev poçası konposto çikulatlu ıslak kek

1 0
paylaş
+2

bizim kısırımız genel de böyle oluyor tatlım o yüzden demek istemiştim ayrıca herkesin yapış tarzı farklı olabilir tabi yanlış bir şey demek istememiştim ben zaten

Kısırın yanında ne gider kalmak istemeyen kişiler kısır mı yemeli?:)))resimli
2 0
paylaş
1 yorum
+1

Bence bunun yanına güzel bir rus salatası veee boll limonlu yaprak sarması iyi gider.

1 0
paylaş
+1

Allahh, canım çekti. Bayılırım kısıra. Normalde annem yanına marul koyar. Onun içine koyar, sarar, öyle yeriz. Ben yanında normalde bir şey içmem. Ama çay güzel gidiyor. Daha önce günlere gittiğimde öyle yapıyordum. Babam kısır yerken yanında ayran isterdi. Ayran da güzel olur. Eğer mevsimi gelmişse yanında domates ve salatalık çok güzel olur.

1 0
paylaş
+1

Kısırın yanında Tabii kısır kalmak isteyen kişiler gidebilir. Kısır kalmak isteyenler bol bol kısır yerler. Ancak bu şekilde çocuk yapmaktan Kurtulmuş olurlar:)))

1 0
paylaş
+2

Eskiden kısır yediklerinde kısır kalıyorlarmış:))) O yüzden erkekler kısır yemezler lmiş:)) çocuğum olmaz iyi korkuyorlar mış:))

1 yorum
+1

Patates dalatası çay börek falan filan

1 0
paylaş
+1

Çay gider :)

1 0
paylaş
+1

Kısırın yanına çay iyi gidiyor

1 0
paylaş
+2

Kısırın yanında Tabii ki Gülçin'insevgilisi gider:)))) çay da yakışır Kısır in yanına ama Gülçin nin sevgilisi cay ile kisira birlikte bayılır.

2 0
paylaş
1 yorum
+3

Kısır ın yanında Tabii ki Gülçin'in sevgilisi ve Gülçin hanım gider:)))) Bir de çay varsa, değme keyiflerine. Süper üçlü olurlar:)))

3 0
paylaş
1 yorum
+2

Duydum ki Gülçin hanımın sevgilisi Kısırı çok seviyormuş ve bizden kısır istiyormuş. Benden Gülçin Hanım'ın sevgisine kısır. Gülçin hanım dan da ılık bir çay çok hoşuna gider:)))

2 0
paylaş
1 yorum
+2

Aynur hanım yüzünden günaha girip girip duruyorum. Ne sevgili ama kime sevgili oluyor bilinmeyen birini bana layık görmen ayıptır.

+2

Kısır yiyen adam kısır kalır:)) çocuğu olmaz ben çocuk isterim:)) Kısır olmasın ben ona kısır yaparım. Önce çocuk olsun sonra kısır kalsın:)

+2

Aynur hanım bugün kudurdu galiba iki dakika boş bırakmaya gelmiyor kendisini arkamdan iş çeviriyor hasta yatağımda bile beni çekiştiriyor:))

+1

Ay sevgilisinin gülü hastalanmış. Haberi olsaydı sevgilisine bakardı. Ama 1 gözü Gülçin de öbürü nerede bilmem ki:))))

1 0
paylaş
+1

Kısır muhabbeti aldı başını benim sevgilime gitti. Sonra aldatmaya gidiyor hadi hayırlısı. Bu yüzden kısırdan olacağız.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler