+13

Kendinizle yüzleşiyor musunuz?

    -   Görüş
13 0
19 yanıt   -  
+2

Yüüzleştiğimi sanıyorum ama sonra aslında yüzleşemediğimi görüyorum. İnsanın kendiyle o kadar çok meselesi oluyor ki hepsiyle yüzleşmesine ömür yetmeyebilir.

2 0
paylaş
+1

Her saat her an kendimle yüzleşmekten kafayı yedim galiba

1 0
paylaş
+1

Evet genellikle her gece uyumadan önce

1 0
paylaş
0

Çok fazla düşünüp en ufak bir seyi bile kafama takan birisiyim ama yüzleşiyor muyum bilmiyorum bazı şeyleri gecistirip uzerini kapatıyor olabilirim

0 0
paylaş
0

Bunu vicdanıma sordum geldim şimdi.. Evet en yakın arkadaşım da bana katılıyor yüzleştiğimi söylüyor..Birazdan onunla da muhabbete gireceğim tekrardan..

0 0
paylaş
+1

Kendim ile yüzleşiyorum. Hatta kendimi bazen o kadar ağır eleştiriyorum ki, daha da iyi geliyor bu bana. Hatalarımın farkındayım dile getirmesem de. Ama her şeyden önemlisi bu hatalarımı telafi edebilmem tabi ki.

1 0
paylaş
0

Tabiki ben yuzlesmessem başkası yuzlesir gerek yok

0 0
paylaş
0

Elbette kendimle yüzleşiyorum. Bunu benim yerime yapabilecek başka kimse olmadığını düşünüyorum.

0 0
paylaş
0

yüzleşirken mahcup olup yüzleşmeyi sonlandırmak var bide.

0 0
paylaş
0

Öz eleştiri yapıp yaptığımız davranışlardan kendimizi soluğunu tutup ve bu davranışları düzeltmeyi büyük düşünmek insanların kendileri ile yüzleşmesi Bir nevi Kendi iş mahkemelerinde kendilerini mahkum edip doğru olan davranışları yapmaya kendileri zorlaması Iğdır ama günümüz şartları ve insanların ahlaki yönden zayıf olmaları kendi iç hesaplamalarını yapamam alanı ve kendileri ile yüzleşmeler engellemektedir

0 0
paylaş
0

Bazen kaçıyorum kendimden ama bazen de fazlasıyla yüzleşiyorum, aslından insanın en büyük düşmanı kendisidir

0 0
paylaş
+1

Bütün herşry olup bittikten sonra kendimle yüzleşiyorum, öz eleştiri yapıyorum lakin bu en fazla bir gün sürüyor ve aynı hatayı tekrar yapıyorum.

1 0
paylaş
0

kendinle yüzleşmek daha güzel bence ama bir yanlışını biri yakaladığı zaman hem onunla hem kendi yanlışınla yüzleşmek çok daha kötü oluyor.

0 0
paylaş
0

Her akşam kafamı yastığa koyduğumda kendimle acımasız bir hesaplaşma içine giriyorum.

0 0
paylaş
+1

evet bazen yüzleşiyorum iyi oluyor yaptığım kötü ve aptalca şeyleri suratıma vuruyorum bazen ve bunları bir daha yapmıyacağımı söylüyorum

1 0
paylaş
0

evet arda bunu yapmak gerekmektesdr ki kişi kendi ekdilkliklerini yada kendi hataalrını görmesi için çok iyi bir yol bu nedenlede bunu ara sıra ypamk çok güzel ve faydalı bir şey

0 0
paylaş
0

Evet. Ben çoğu zaman verdiğim kararları kendi içimde değerlendiririm. Yaptıklarımın sebeplerini ve sonuçlarını sürekli aklıma getiririm. İnsanın kendisini kandırmaması gerekir diye düşünüyorum.

0 0
paylaş
0

İstemeden yüzleşmek zorunda kalıyorum ve garip olan kendimle yüzleşmekten nefret ediyorum. Yaptığım iyi kötü herşeyin arkasında olan biriyim bu yüzden yaptığım kötü şeylerle yüzleşince kendime kızıp kızmamak arasında bir boşlukta kalıyorum, haklı bile olsam diyecek birşeyim kalmıyor. Fakat yaptığım şey kötü de olsa ve kendimle yüzleşmeden sonuna kadar arkasında durabilirsem işte bu benim kendim olmuş olurum.

0 0
paylaş
0

Kendimle yüzleşmeye çalışıyorum bu konuda hassas olmaya çalışıyorum ama açıkçası çok başarılı olduğumu söyleyemem. Sevdiklerime göre ise kendimi çok fazla eleştiriyorum acımasız davranıyorum.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.