+1

Deniz kenarında kendimi daha huzurlu hissediyorum sanırım.Sıcak hava da kendini suya bırakıp açılacaksın filan çok güzel olurdu.

1 0
paylaş
+1

bend eniz kenarında daha huzurlı buluyorum bence daah güzel oluyor güneş deniz suyun sesi daha sakinleştirici geliyor bana açıkcası daha hoş

1 0
paylaş
+1

Deniz kenarı. Şöyle denize bakıp uzunca havasını içime çekip, gözlerimi kapatıp, beynimdekileri bir anlığına da olsa atıp kendimi rahatlatmayı neden istemeyeyim ki?

1 0
paylaş
+1

Böyle birini seçmek değilde ikisi aynı anda bir yandan kıyıya vuran dalga sesleri diğer taraftan orman sesleri bir tarafın uçsuz deniz diğer tarafın orman muazzam..

1 0
paylaş
+2

Ormanda daha huzurlu olurum. Dag tas elime sopa alip gezmeyi severim. Temiz havaya ihtiyacim oldugundan ve sehrin gurultusunden kalabalikligindan kurtulmak icin ormanlik daglik ve huzur bulacagim sesiz sakin bir dag evinde daha huzur bulurum.

2 0
paylaş
+1

Ormanda yeşilin verdiği huzur ve doğanın sesi büyülüyor beni, denizde de mavinin sonsuzluğu, ufkun cezbediciliği ve denizdeki iyot kokusu kendimden geçiriyor. Hele bir de hem smyeşili hem denizi bir arada bulabiliyorsam benden mutlusu yok.

1 0
paylaş
+1

İkisini de severim. İkisinde de huzur bulduğum doğrudur ama daha çok ormanlık alanlarda huzur buluyorum. Doğayı ve yeşilliği sevdiğimden dolayı yanımda hiç kimse olmasa bile zaman geçirebilirim.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Deniz kenarı. O dalgalarını izlemek çok keyifli. Birde müzik aç akşama kadar öylece izleyebilirim. Orman da biraz daha korkabilirim. Karşıma ne çıkacağını bilemeyeceğim için.

1 0
paylaş
+1

Deniz kenarında daha huzurlu olurum . Ama ikisi birlikte olsa hiç fena olmaz.

1 0
paylaş
1 yorum
0

İkisi birlikte olsa tabiki süper olur ama kendini en çok huzurlu bulduğun bir yer vardır. Benim ormanda mesela

0 0
paylaş
+1

Deniz kenarında olmak beni mutlu edebilirdi fakat ormanda yürüyüş yaparak daha çok huzur bulabilirdim. Ormanlık alanda, temiz havada kuşların sesi eşliğinde yürüyüş yapmak stres atmak için çok iyi bir yöntem, kesinlikle ormanda yürüyüş yapmak diyorum.

1 0
paylaş
0

Ormanda şöyle şelale akan bir yer olacak ve altına girip yüzeceksin ne güzel olur aga be.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.