+2

Hayır hiç abarttıklarını düşünmüyorum. Hayvan sevgisi bambaşka bir şey çünkü. Evlat sevgisi ne ise o da o bence. Bir süre sonra evladınız gibi oluyor zaten o canlar.

2 0
paylaş
0

Özellikle Kadıköy çevresinde hayvanlarla ilgili broşür satmaya çalışan hayvansever gençlerin sevgisine de inancım yok ama hayvansever diye kendini tanıtıp insanlara asla saygısı olmayan insanları pek ciddiye almıyorum.

0 0
paylaş
+1

Bazıları gerçekten abartıyor. Yani insan mı hayvan mı diye sorduğunuzda hayvan tabiki diye cevap verenleri var içlerinde.

1 0
paylaş
+1

İnsanın içerisinde hayvan sevgisi olması çok iyi bir şeydir. Bazı hayvan sevenlerin ise işin boyutunu biraz fazla aştıklarını düşünüyorum.

1 0
paylaş
0

Sorunuzu sizin de cevabınız olarak alıyorum.
Hayvansever olmak duyarlı olmaktır. Duyarlı insan algısında seçici olabilir farkına varmadan ama duyarlı olmak doğanın bir parçasına karşıysa doğaya duyarlılıktır bir anlamda. Yardıma ihtiyacı olan insana, hayvana, ağaca duyarlıyımdır. Sağlam da hayvanseverimdir. Maaşımın her ay yüzde 15-20'sini hayvanlar için harcarım. Hepsine helal olsun. Borç veririm, yardım ederim insanlara. Karşılıksız da çok veririm. Zaten borç verdiklerimi de genelde geri alamam. Hayatta faydalı olmak için varım. Şu şöyle hayvansever, ben böyleyim yorumu yapmam hiç. Hiç kimsenin de abartılı olduğunu düşünmüyorum. Dini, aşkı farklı yaşıyoruz. Yemek yeme şeklimiz bile aynı değil. İnsanız. Farklıyız. Belki onlar sizin göremediğiniz bir şeyi görüyorlardır. Öyle düşünün derim.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler