+4

Evet kendi sorumuza cevap verdiğimiz zaman bonus ap veriliyor. Çünkü ben çoğu zaman kendi soruma cevap verdiğim zaman almışım. Ama her soruda almayabiliriz Ama birçok sorunum'da almışım ben.

4 0
paylaş
+2

Nadiren de olsa kendi aorumuza verdiğimiz cevaplar da bize bazen bonus AP kazandırıyor. Mesela Nazo adlı üye bir ara kendisi sorup cevaplıuordu. Demek ki kazanıyor idi.

+2

Dene bir şey kaybetmezsin.

2 0
paylaş
+2

Geliyor tabi ki zaten ahmete sor kılavuzunda da böyle bir ibare var diye hatırlıyorum. Sonuç da soruya cevap veriyorsun bu senin , benim hiç fark etmez soru sorudur, önemli olan cevabın niteliği.

2 0
paylaş
+1

Bende kendi sormuş olduğum sorulara cevaplar vermekteyim bazen apler geliyor ve bazen de gelmiyor. Site neye göre bunu yapıyor bende anlam vermiş değilim.

1 0
paylaş
0

Kendi sorumuza da bizler apler alıyoruz. Bunu en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Bana da şu ana kadar apler gelmeye başlıyor. Bende buna şaşırmış değilim.

0 0
paylaş
0

Baya mantıklı

0 0
paylaş
+1

İyiymiş.. o zman kendimizi de beğenelim (;
Tammm kötü bir espriydi ,)

0

Kendi sorumuza cevaplar verdiğimiz zaman bizlere apler geliyor. Bende şu ana kadar çoğu sorumdan apler aldım ve almaya da devam ediyorum ben.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.