0

Vicdan,akıl,duygu ararım dış görünüşte önemli ama o 4.sırada olur benim için insanın duyguları aklı yada vicdanı olmadığı sürece dış görünüşü ilgilendirmez.

0 0
paylaş
0

Kahverengi göz, anlayış, güven

0 0
paylaş
0

Tabiki dış görünüşte çok önemli hislerim çok onemli neler yaptigi ne ile mesgul oldugu hayat felsefesi

0 0
paylaş
-1

(+18) Nabzı atsın, delik olsun ve vurdunmu sesi güzel gelsin (az etli olsun).

1 2
paylaş
1 yorum
0

Karşı cinste arayacağım ilk üç özellik sanırım ciddiyet,bakımlı olması ve birazda kültürlü olmasını isterdim.Onunla bir şeyler konuşabilelim istiyorum boş muhabbet yapmak ya da sürekli sarılıp koklaşmak istemiyorum.İlişkilerin cılkı çıkıyor işte ozaman.Bireyler birbirlerine bir şeyler kattığı zaman ilişkiler her daim yürüyor.

0 0
paylaş
0

Vicdan vicdan vicdan

0 0
paylaş
1 yorum
0

Ben dış görünüşe çok önem veren bir insan değilim, benim için karşı cinste karakter daha önemlidir. Ben karşımdaki adamın ağırbaşlı, merhametli ve saygılı olmasına dikkat ederim.

0 0
paylaş
+1

Ben evli bir insan olarak cevap vermek istiyorum bu soruya..Zeki, merhametli ve karakter sahibi biri olması yeterlidir benim için. Karşı cins için değil hepimiz için gerekli bunlar.

1 0
paylaş
0

Bana saygı göstermesi anlayışlı ve kibar olması.

0 0
paylaş
0

Cinsiyet farketmeksizin öncelikle iyi bir insan vicdan sahibi bir insan olması önemli. Ve sonrasında da zeki insan olmalı zira aptal birine kaç gün tahammül edebilirsin ki. Kendime saygısı olmalı insanın ki karşısındaki insana da saygı duyabilsin.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.