+8

Kadınların yaptığı microblading islemi halkında ne düşünüyorsunuz?

Khushi formundaki bozukluklar kaşlarda sertlik ve bozukluklarda Bu işlem yapılmaktadır Sizce çok mu yapar yoksa doğal mı

Kadınların yaptığı microblading islemi halkında ne düşünüyorsunuz?
    -   Güzellik-Bakım
8 0
8 yanıt   -  
0

Bence gayet doğal görünüyor, yapanın ellerine sağlık, yaptıran da güle güle kullansın:) Genel olarak, cilt altına yönelik bir girişim olduğunu düşünüyorum; bu da beni konudan biraz soğutuyor. Doktor eliyle yapılmasını daha uygun buluyorum, daha doğrusu böyle bir işlem yaptıracaksam hastanede olmam gerekiyormuş gibi hissediyorum. Dövme, akupunktur, her türlü blade, delme, kesme işlemlerini doktorlar, hastane çatısı altında yapsın istiyorum. (korkağım sanırım biraz)

0 0
paylaş
0

Bir erkek gözünden cevap vermek gerekirse aşırı derece deforme değilse ya da büyük bir sorun yoksa doğal olması daha güzel fakat tabiki sizin kendi tercihiniz ve kararınız. Bu konuda bence sizi beğenecek insanlara danışarak en azından fikrinizi bu yönde yenileyebilirsiniz. Bu tarz olayları da işinin ehli birinin yapması daha iyi olacaktır. O zaman daha sağlıklı ve güzel durabilir. :)

0 0
paylaş
0

Kadınların yaptığı microblanding hakkında hiç bilgim yok ve daha önce duymadım ama açıklamada kaşlarla ilgili bir işlem olduğunu gördüm ve bence bu tür işlemler doğal durmayabilir.

0 0
paylaş
+1

Cahilliğime verin ama bir kadın olarak bu işlemin adını bile ilk defa duyuyorum. Ama öğrenmeyi de isterim açıkçası. Belki ihtiyacım da vardır yaptırırım. Kim bilir?

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Şimdi baktım da kaşlara yapılan bir uygulama. Bence koyduğunuz resmin öncesi daha doğalmış. Sokakta kalemle çizilmiş gibi bir kaş salgını var. Bana hiç hoş görünmüyor.

1 0
paylaş
0

Bunu sadece adini duydum gormedim ve yapmadim ama guzel bir sey olabilir ahet seni seviyorum ben ahmet cok sagul ya demi bejelr

0 0
paylaş
0

Doğal kaş çoğunlukla daha güzel bir görüntü veriyor kopyala yapıştır yapılmış gibi bütün kadınlar bunu yaptırıyor.

0 0
paylaş
0

İlk defa duydum gerekli ise yapabilir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.