+2

Kadın bunu erkeğin gözüne sokmadığı halde bir problem yok hakkıdır emeğidir kazanıyordur yani bunda problem yok ama dediğim gibi ben senden daha çok kazanıyorum diye bir erkek hor görülmemelidir bunun şakası bile erkekler için hiç hoş değil kadın bile kabul edemezken erkek gururu çok başkadır sen söylemesen bile erkek bunu içten içe düşünüp gurur yapıyordur belki ama ona kendini iyi hissettirmek bu konuya değinmemek lazım bence..

+1

Kimin kazandığı önemli değil, tüm mesele para kazanmakta, para çok şey...

1 0
paylaş
+4

Kadının erkeklerden çok para kazanması erkeklerin pek tercih ettiği bir şey değil aslında. Daha doğrusu bazı erkeklerin tercih ettiği bir şey değil. Bence kimin ne kadar kazandığı önemli değil. Sonuçta aynı bütçeye destek oluyor gelen paralar.

4 0
paylaş
+1

Yani Kadın erkekten daha çok para kazandığı zaman onu ikide bir eşinin yüzüne çarpmasa hiç de bir sorun değil yani tabii ki de kadın erkekten daha çok fazlara kazanabilirler.

1 0
paylaş
0

Biri kazandığı para ile karşıdakini sürekli strese iten bunu dile getirip karşıdaki üzerinde kendi himayesini kırmaya çalışmadığı sürece bir problem olacağını sanmam meslek ten mesleğe ücretler değişir zira ben sevinirim çünkü daha iyi bir yaşam savaşı veriyoruz

0 0
paylaş
+1

Hayatın müşterek olduğu bu dünyada olağan bir durum. ama kadının bu parayı erkeğin gözüne sokmadığı sürece bu durum eşler arasında sıkıntı olmaz.

1 0
paylaş
+1

Hayat musterektir diyoruz ama malesef kadınlar biraz ekonomik özgürlük kazandı mı bir çoğu boşanma olayına gidiyor benim bir kaç tane arakadaşım var eşleri zamanla daha fazla para kazanıldıktan sonra boşandılar olmamamsi lazım fakat malesef kadınlarda hotel bir sıkıntı var

1 0
paylaş
0

Bence aşırı normal bir durum ama bizim gerici zihniyet yüzünden abartıyorlar. Yüksek maaş alıyor diye üstün mü oluyor hayır. Eğer bunlar karı-koca ise birbirlerinin maaşlarını konuşmazlar konuşmamaları da gerek tabi ki , arkadaş ortamıysa kimseyi ilgilendirmez. Birbirlerinin gözüne sokmadıkça ve dalga geçercesine konuşmuyorsa sorun değildir. Normal hatta güzel bir şey kadının başarılı olduğunu gösterir. Ama eski kafalıltor ya erkekten yüksek alamaz şaçmalığın daniskası olur.

0 0
paylaş
0

Esitlik esitlik diye bagiriyoruz ozaman bununda hic bir sorun olmazdiye dusunuyorum ..ve maas fazlasina takilcak luksumuzde kalmadi ..30gun calisiyor 1saatte yiyoruz ..

0 0
paylaş
0

Kadının erkekten fazla para kazanmasında bir problem olmamalı ama erkekler bunu sorun yapıyor. Hatta çoğu erkeğin kendini öyle daha güçsüz hissettiğini duydum.

0 0
paylaş
+2

Para kazanmayla cinsiyet arasında bir bağ kurulması, zaten sağlıklı ve kabul edilebilir bir yaklaşım değildir.. Konu, eğitim ve liyakatla ilgili olması ve orada kalması gereken bir konudur.. İyi bir eğitim almış ve işini iyi yapan bir kişinin, kadın ya da erkek olmasının herhangi bir şeyi değiştirmiyor olması gerekir.. İlişki bazında düşünülecek olursa eşinden az kazanan bir erkek bunu gurur meselesi yapacağına daha fazla kazanmaya çalışsa iyi eder! Aynı şekilde; fazla kazanmasını. kocasının başına kakacak bir kadının da savunulamayacağı tabiidir.. Tabii ben teoriden söz ediyorum, pratikte neler olduğunu, yerel algıları filan bilmiyor değilim!

2 0
paylaş
+2

Kadın erkekten fazla para kazanıyor ve bunu erkeğe karşı bir baskı aracı olarak kullanmıyorsa bunda bir sıkıntı görmem, ancak maaşıyla erkeği eziyorsa bu ilişkide büyük bir sorun olduğunu görürüm.

2 0
paylaş
+3

Bu tamamen tarafların karakter yapısına bağlıdır. Kadın ya da erkek eşinden daha fazla para kazndığı için bunu bir itibar farkı olarak görüyor ve öyle davranıyorsa o ilişki çekilmez. Yoksa normalde fark oluşturmamalıdır.

3 0
paylaş
0

Bir evlilikte kadının erkekten çok kazanması sorun olmamalıdır. Çünkü kadın o kazandıklarını kendi başına harcamayacaktır. Hepsi ev bütçesinde birleşeceği için sorun olmaz.

0 0
paylaş
0

Gayet normal bir durum bu. Ancak kadın kalkıp erkeğe aldığı maaş ve para üzerinden yüklenirse çok büyük sıkıntılar ve kopuşlar olacaktır ki çoğu çiftlerin evliliği bu yüzden bitme noktasına gelmiştir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.