+1

Bundan 1,5-2 sene kadar evvel 105-110 kilo bandındaydım ama şuan 85-89 aralığında geziniyorum.Sağlıklı kilo vermenin başında beslenme geliyor.Paket gıdalardan kesinlikle uzzak durun hem kilo aldırıyorlar hemde sağlığımıza ciddi manada zarar veriyorlar.Sağlıklı beslenmek aslında düşündüğümüzden çok daha fazla segmentlerde vücudumuzu etkiliyor her şeyden önce piskolojiniz düzeliyor kafanız çok rahatlaşıyor o noktada herkese öneririm şahsen.

1 0
paylaş
+2

Kilom 50 civarında. Sağlıklı beslendiğimi düşünmüyorum. Abur cubur ve yağlı yiyecekleri çok tüketiyorum. Ama meyve ve sebzelerle de aram çok iyi. Brokoli, ıspanak, lahana gibi faydalı sebzeleri çok tüketiyorum. Sigara ve alkol kullanmıyorum.

2 0
paylaş
3 yorum
+1

Evlenmeden önce çalışıyordum düğüne 2 ay kala işten çıktım. Boyuma göre doğru kilo 65idi. Her zamanda o sınırdaydım. Nişandan sonra stresten yemeye başladım ve kilo aldım 70 kiloyla işten ayrıldım. Sonra evlendik ve iş hayatımda bittiğinden sürekli kilo aldım şuan 10 aylık evliyim 78 kiloyum bu anlamda psikolojimde bozuldu . diyetler denedim veremedim. Şimdi öğrendimki troid yada insülin direncide etkiliyormuş doktora gittim tahlil yaptırdım sonuca göre ilerleyeceğim bir süreç yaşıyorum

1 0
paylaş
+1

Ben 1.68 boyundayım kilom ise 64. Fakat kilo almamak için her zaman dikkat ediyorum yediklerime, içtiklerime. Arada yürüyüş yapıyorum. Haftada bir de tenis oynuyorum.

1 0
paylaş
2 yorum
0

71 kiloyum sağlıklı beslendiğini düşünmüyorum. Boyuna göre kilom biraz fazla. Şöyle 5 6 kilo vermem lazım. Havaların ısınmasını bekliyorum. Havalar ısınınca düzenli olarak yürüyüş yapçam.

0 0
paylaş
+1

Şu anda 80 kiloyum 5 kilo daha vermeyi düşünüyorum. Boyuma yaşıma göre biraz fazlalığım var yediklerime dikkat ediyorum fakat spor yapamıyorum yakında spora başlamak istiyorum.

1 0
paylaş
+1

20 yaşındayım ama 47 kiloyum. Sırf kilo almak için sağlıksız besleniyorum. Ama yine de kilo alamıyorum.

1 0
paylaş
1 yorum
0

30 y aşındayım 1.8 boyu 72 kilo ama olması gereken kilo degerim 80 olmalı tabi cok fazla efor sarfettiğim için bu biraz imkansız gibi görünüyor

0 0
paylaş
+1

49 kiloyum.Sağlıklı beslendiğimi kısmen düşünüyorum.Arada çok nadirde olsa sağlıksız beslendiğim zamanlar da oluyor.Genelde sağlıklı besleniyorum.

1 0
paylaş
+1

101 kiloyum tabikide sağlıklı beslenmiyorumdur fakat kilomdan sikayetçi değilim hatta 3 4 kilo daha alasım var .

1 0
paylaş
+2

64 kiloyum 22 yaşında hatta 23 yaşında erkeğim çok fazla yemek yemeğe fırsatım olmuyor hep bir iş vs koşturuyorum bence zayıfım ve zayıfım yani kalitesiz ve düzensiz besleniyorum ama şunu diyim anneniz veya eşiniz varsa şanslısınız çünkü onlar yani kadınlar çok iyi yemek yapıyor işi biliyor akşam birazda olsa iyi besleniyorum kendi açımdan

+1

17 Yaşındayım fakat 4 yıldır 50-55 kilo arasın da gidip geliyorum. Henüz 60 kiloyu görmedim. En son 3-4 hafta önce kilomu ölçtüğüm de 52 kiloydum.
Ve hayır sağlıklı beslendiğimi düşünmüyorum çok fazla ıvır zıvır ve fastfood tüketiyorum ama buna rağen kilo alamıyorum.
Ben de yiyip yiyip kilo almayanlardanım sanırım :)

1 0
paylaş
2 yorum
+1

1.73 boyundayım ve 72 kiloyum. Vücudumda bir gram yağ yok. Yediklerime dikkat etmiyorum ve ne yersem kilo alamıyorum. Bu durumdan çok memnunum. Kızlar bunu okuyunca beni kıskandığınızı biliyorum.

1 0
paylaş
+1

ben 51 kiloyum ama sağlıklı beslendiği düşünmüyorum kesinlikle çünkü çok yemek ayırt eden bir insanım sağlıklı olan çoğu şeyi tüketemiyorum .

1 0
paylaş
0

42-45 kilo arasında geziniyorum belli olmuyor.. Ama evet evde %90dan fazla doğal ve sağlıklı besleniyorum. Ev için o kalan yüzden 10 luk kısım ise malum yapılan tatlılar onların içindeki un ve şekerden dolayı :/ .. Onun dışında dışarıda çok uzun süre kalırsam işim uzun sürerse dışarda bir şeyler yiyorum maalesef bazen her gün evde bir şeyler hazırlayamıyorum üşendiğim günler oluyor ama onun dışında sağlıklı beslendiğimi düşünüyorum.

0 0
paylaş
0

45-50 kiloyum ve sağlıklı beslendigimi düşünmüyorum.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.