+3

Bilen var mı ? Ben de merak ediyorum.

3 0
paylaş
+5

Şu an 1 ap'nin değeri 0,003, yani bozduracağınız ap değerini 0,003 ile çarpmanız lazım.
Sitede en az 50 tl bakiye olmadan çekim yapılmıyor, bu yüzden şu anki kurla 17 bin ap biriktirmek lazım. Nisanda bu değer artabilir, artmayadabilir. Ama 50 tl olmadan bozdurmak demek her seferinde %5 komisyon alınması demektir.

+3

Yani şu anda elinde ne kadar olduğuna bağlı nisan ayı için 50 TL'ye kadar elinde varsa bozdurabilirsin onun içinde en az 17 binden biraz fazla olması gerekir. Çünkü %5 komisyon masrafına gidiyor. Bence şimdi bozdurma hani. Nisan ayına yine yakın biraz daha topla O zaman ödeme için hepsini beraber bozdur diye düşünüyorum.

3 0
paylaş
+2

Bekleyin daha nisan mayıs gibi ap oranı artabilir ilk hedefiniz 10000 olsun iyice biriktirin

2 0
paylaş
+3

Ben geçen ay en son ayın 28'inde yani son gün Boz durmuştum ve bundan sonraki kazandığım apları puanlar yükselir kadar bozdurmaya düşünmüyorum bozdurmak için yükselmesini bekleyeceğim şu anda kur çok yüksek olmadığı için.

3 0
paylaş
+2

Eskiden olsa taktik verirdim. Şimdi her bozdurmada yüzde beş bir komisyon var. O yüzden 200 AP olunca bozdurmak da 20 000 AP olunca bozdurmak da aynı şey.

+1

İstediğin zaman bozdurabilirsin. Şu an bozduracağın hesaptan kesilen yüzde 5 ile ay sonu bozduracağın yüzde 5 aynı hesaba geliyor. Bir zarar etmiyorsun yani. AP bozdurduğun zaman AP kuru yükselişe geçtiği takdirde zarar edersin. O da senin şansına.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.