+1

A Millionaire's First Love kadın adamın omzuna kafasını koyup 3 dakika uyuyacağım demişti ve ölmüştü adam 3 dakikayı çoktan geçti demişti daha sonrasında..güzel bir filmdi.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Cesur yürek
Çünkü sadece tek bir kişi inanırsa 1 kişinin fikri birden bine de çıkabilir 10 bine de çıkabilir düşündüğü yol doğruysa ve karisi net ise fikrini dünyaya duyura bilir

1 0
paylaş
+1

Gökdelen izlemeni tavsiye ederim

1 0
paylaş
+2

Etkilenme diyemem de çok sevdiğim, keyifle ve ara ara, tekrar tekrar izlediğim bir film var; Real Steel, Çelik Yumruklar diye çevrilmiş.. Başrolünde Hugh Jackman var.. Bence müthiş bir film.. Konu ve türle ilgili bir şey söylemek istemiyorum.. İzleyin derim, bence kesinlikle pişman olmayacaksınız..

2 0
paylaş
+1

Ömer Muhtar filmini izlerken ne büyük lider dedim ülkesini işgal eden sömürgeci italyaya karşı ölümüne savundu kesinlikle boyun eğmedi konu ve oyuncular mükemmeldi asılma sahnesinde küçük çocuğa bakıp gülümsemesi gözümün önünden gitmiyor çok etkilendiğim ve beğendiğim bir film.

1 0
paylaş
+2

Çok film izlerim çok da unuturum ama Soraya'yı taşlamak filmi olumsuz anlamda unutamadıgım bir film ve taşlanma anı da aklımda. Kötü ama doğru bir film.. keşke izlemeseydim.

2 yorum
+1

Çok fazla film var tabi ama şuan aklıma gelen Makas eller filmindeki son sahne. Her işleyişimde ağlıyorum ve aşırı hoşuma gidiyor. Johnny Depp izlemediyseniz eğer bence filmlerine mutlaka şans verin.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.