+23

İyi ki almışım dediğiniz bir şey var mı?

    -   Diğer
23 0
29 yanıt   -  
+4

Benim var! Yıllar önce Hepsiburada dan bir tane gaz dedektörü indirimli diye bildirim gelmişti ve bende almıştım. Ben bu dedektörü mutfakta ocağın yanındaki prize taktım. Aradan bir kaç ay geçti... Ben bir gün işyerinde iken eşim ocağa bir şey koyuyor ve onun ocakta olduğunu unutuyor. Bu ocaktaki ürün taşıyor ve ocağı söndürüyor. Mutfak niraz gaz olunca dedektör hemen devreye giriyor ve eşimde hemen mutfağa gidiyor.Böylece büyük bir felaketten kurtuluyoruz. İyi ki almışım o dedektörü!

4 0
paylaş
+2

Evet bir sene önce bir tane Arçelik marka kurutma makinası aldım çamaşırı asmak kışın özellikle kurutmak işkence olmaktan hayatımızdan çıktı. Makinede yıkanıp kurutmada yaklaşık 2 saatte kulanıma hazır hale geliyor hanımla iyi ki almışız dediğimiz bir ürün.

2 0
paylaş
+3

Yazın alacağım cep telefonu için özel bir telefon kılıfı sipariş ettirdim, elime ulaştı ve iyiki almışım dedim çünkü üzerinde en sevdiğim kahramanın görseli bulunuyordu onu kullanmak için sabırsızlanıyorum.

3 0
paylaş
+3

Evet bebek arabası hayat kurtarıcı resmen iyiki almışım.

3 0
paylaş
+4

İyi ki almışım dediğim çok şey vardır ama sanırım bunlardan en fazla kullandığım kettledir herhalde. Suyu 2 dakikada kaynatıyor. Her gün, hatta her saat kullanıyoruz. Bozulursa halimiz duman.

4 0
paylaş
+2

İyi ki almışım dediğim şeyler arasında ilk sırayı bilgisayarım yer alır. İyi ki bilgisayarı almışım. Bu bilgisayar sayesinde birçok işlemimi rahat ve hızlı bir şekilde yapmaktayım.

2 0
paylaş
+3

Zamanında aldığım bir laptop diyorum kesinlike.Simdi ki fiyatları 2 3 katına satılıyor.O yüzden zamaninda iyi ki erken davranıp almışım.

3 0
paylaş
+3

powerbanki iyiki almışım her yerse herzaman ani bi zamanda isimi goren en onemli şeylerden.hele de iphone kullanıyorsan kesinlikle bir powerbank a ihtiyacin okuyor.

3 0
paylaş
+2

iyiki aldım dediğim şey telefonum kesinlikle her işini görüyo arama sosyal medya fotoğraf çekme video çekme yani kısaca her turlu işinizi göruyo

2 0
paylaş
+1

Iyi ki almışım dediğim eşyam telefonum her şeyim onsuz hiç birşey yapamiyorum yanımda durması yeterli ayrı kalamıyoruz kendisiyle

1 0
paylaş
+1

bu aylarda montuma diyorum iyiki almışım sıcacık tutuyor beni onun sayesinde bu kışı hiç hasta olmadan geçirdim birde indirimdeyken almıştım daha da iyi oldu benim için

1 0
paylaş
+1

İyiki almışım dediğim şey telefonumdur . Boş zamanlarımda sürekli telefonumla ilgilenirim bilgiler okurum araştırırım telefondan başka bir şey gelmedi aklıma

1 0
paylaş
+1

Biraz değişik olacak ama evet eşimi hayat arkadaşımı iyi ki aldımm :)

1 0
paylaş
+3

Ben bir köyde ücretli öğretmenlik yapıyorum. Bir gün öğrencilerim; "hocam biz hiç film seyretmedik hiç, sinema nedir bilmeyiz" dediler. Bende ilk maaşımla gidip projeksiyon cihazı ve perde falan aldım. Öğrencilerim filmi seyrettikten sonra bana sarıldılar ve ağladılar tabi bende ağladım. İyiki de aldım. :)

3 0
paylaş
+1

Evet, bilgisayarımı iyi ki almışım diyorum. Tam işimin ortasında bilgisayar tümden bozulunca (onarılamadı), iş teslim sürem o kadar daralmıştı ki, apar topar (bir pazar günü) açık bulduğum ilk yerden bunu almak durumunda kaldım. O günden beri hala iyi ki almışım diyorum.

1 0
paylaş
+1

Evet var. Aldığım bir oyun konsolu var iyiki de almışım :)

1 0
paylaş
+3

@Aliosmanakış Hocam yüreğine sağlık; bizide duygulandırdın.

3 0
paylaş
1 yorum
+3

Vardir Cunki Ilk Defe Bilgisayara Son surum Almsm Halada Calsyo Hepde Derimki iyiki aldm Bunu Lazm Olyo bana

3 0
paylaş
+2

Hava buralarda çok soğuk yerde hala 20 santim kar var botumu montumu iyi almışım soğukta sıcak tutuyor beni

2 0
paylaş
+3

Gerçekten aklıma çok fazla bir şey gelmiyor aslında ama çok mühim bir şey olmasa bile Kışa girerken Letoon marka bir bot bulmuştum internet üzerinde ve fiyatı oldukça uygundu 70 TL bunu satın aldım ve bu kışı ve önümüzdeki kaşığı Hatta birkaç kış bu bot ile idare edebileceğimi düşünüyorum Çünkü gerçekten çok sağlam Eğer bu bot ile karşılaşmasaydım internet üzerinde gidip 300 400 TL verip başka bir bot alacaktım yine aynı süre zarflarında kullanacak tım Dolayısıyla cebimden o kadar para çıkmamış oldu iyi ki karşılaşmışım ve bu botu almışım diye düşünüyorum.

3 0
paylaş
+3

İyi ki almışım dediğim bilgisayarım, kulaklığım, bazı parfümlerim, pantolonum gibi birçok şey var. Bir şey satın alırken çok fazla düşündüğüm için genelde pişman olmuyorum.

3 0
paylaş
+4

İyi bir ceptelefonu aldığımız zaman iyki almışım deriz. Ceptelefonları hayatımızı kolaylaştıran akıllı cihazlardır. Herkesin mutlaka hayatımda iyki almışım olduğu durumlar olmuştur. Bunlar farklı şeyler olabilir. Biz iyki almışım dediğimiz şeyler hayatımızda mutluluk veren durumlar olmuştur.

4 0
paylaş
+2

Ben genel olarak zarara girmediğim sürece her aldığım şey açısından iyi ki almışım lafını söylerim. Son zamanlarda ise iyi ki almışım dediğim şey PS4 oldu çok çok uygun bir fiyata operatör şirketinde faturama ek olarak aldığım cihazın şu an peşin fiyatının 700 lira fazla olduğunu görünce bu cümleyi kurmaktan kendimi doğal olarak alı koyamadım. Bunun dışında geçmişte anlatmak istemediğim fakat ''iyi ki almışım'' dediğim bir çok okul malzemesi benim asıl iyikilerim arasındadır.

2 0
paylaş
+2

Geçen tüm öğrenim kredim ile dolar aldım ve dolar çok yükseldi O yüzden iyi ki dolar aldım

2 0
paylaş
+2

elbette vardır belki o an ihtiyacı yokken almıştır ama ileride kullanırken iyii ki almışım demiş olursun bu belki bir makyaj malzemsi belki bir elektronik eşya oluyordur bence

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.