+2

Şu anki belediyenin bunu zorla yaptırmadığını nereden biliyoruz. Gelip protesto yapmazsanız sizi işten çıkarırız diye korkutmadıklarını nereden bileceğiz çünkü İstanbul'u kazanmak için her şeyi yapacak haldeler o yüzden. Birde yarın bu adam başa gelince bunları işten çıkarmayacağının garantisi var mı? Bence bu işin altında çok başka bir sebep yatıyor işçilerin kendi başına karar verdiklerini düşünmüyorum.

2 0
paylaş
+3

Talimatla iş yaptıkları belli. Ancak İmamoğlu kazandığı zaman ne olacak ? İşten atıldıkları zaman da Bakın İmamoğlu insanların ekmeğiyle oynayacak. Yok öyle yavma. Çalışansan adam gibi işini yap ekmeğini kazan. Bu tarz hareketlere gerek yok.

3 0
paylaş
+2

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/siyasi-tarihimizde-bir-ilk-belediye-calisanlari-miting-yapiyor-5125823/

Vatandaşlar her konuda miting yapma hakkına sahiptir.
Ancak iktidar partisinin işlerinin protesto edilemediği günümüzde,
muhalefeti protesto etmek de bence ikiyüzlülük.

İktidar partisinin İBB adayını protesto etmeye çalışın bakalım, plastik mermiler ve biber gazları ile karşılanırsınız.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personeli, Ekrem İmamoğlu'yu protesto mitingi yaptı.
2 0
paylaş
+2

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 25 yıldır iktidar partisinin yönetiminde.. İktidar partisinin kimleri, hangi kriterlerle işe aldığını bilmeyen yoktur herhalde! Sadece yandaşlar bilmek istemedikleri ve görmezden gelmeye kararlı oldukları için bilmezler! Dolayısıyla o personelin çoğunluğunun siyasi görüşünü tahmin etmek zor değil! Bu protestoya saygı duymam mümkün değil o yüzden.. Protestoya göz yumulması bile inandırıcılıktan çok uzak.. Muhalefet değil de iktidar adayı protesto edilmek istense neler olurdu acaba?!

2 0
paylaş
+2

Ekrem İmamoğlu'nu protesto eden belediye çalışanlarının bir yerlerden emir aldığı apaçık ortada, 23 Haziran seçimlerine az bir zaman kalmışken deveden ne koparırsam hesabı belediye personeli kendince İmamoğlunu protesto ediyor. Bu davranışlar etik olmayan davranışlardır ve eminim bugün protesto edenler yarın İmamoğlu kazanırsa bu seferde şakşakçılık yapacaklardır.

2 0
paylaş
0

Sadece tarafsız olmayan onlar değil ki şuan Cumhurbaşkanı bile açık açık ak parti başında davranıyor. Oysaki o Cumhurbaşkanı onun görevi birilerini desteklemek değildir. Tarafsız olmalıdır. Ancak Binali beyi desteklediği apaçık ortadadır.

0 0
paylaş
0

Türkiye’de hiç bir tv programı hiç bir birey tarafsız olacağını düşünmüyorum tarafsız düşünen insanlardır emin olun solcuya yakındır

0 0
paylaş
0

Sen günlerce yalan yanlış haberler ile bir kurumu yok etmeye çalış, iftira at karalama yap, sonra da milleti enayi yerine koyup algı üzerine bu hakkını arayan kişileri karala ve tarafgirlik yap. İnsanlar neyin ne olduğunu musakka, makam araçları, veri tabanı kopyalama olaylarında gördü.

0 0
paylaş
0

Hepsi şakşakçı bunların... Allah bilir; belediyede çalışıyormuş gibi görünüp, aslında çalışmayan, avantadan gelir sağlanmış o tayfa da aralarındadır. Bunlar da makarnacıların değişik versiyonu; Binali Yıldırım ikramiye verecek herhalde. Zaten bizim ülkemizde bi Suriyelilerin karnı, bir de bu şakşakçıların karnı doyuyor. Geri kalan aç!

0 0
paylaş
0

Belediye çalışanlarının tarafsız olmaları beklenemez çünkü bütün çalışanları eski başkan işe aldı, oda Ak partili bir belediye başkanıydı, dolayısıyla da Ak Partinin yeni adayını destekleyeceklerdir.

0 0
paylaş
0

İnşallah hepsi ekmeğe muhtaç kalırlar. Görüşün olabilir saygı duyarım. Ama kalkıp iktidar eliyle,Seçilen ve tekrar seçilecek olan adama karşı bu hareket kabul edilemez. Yürek Yemişler resmen. Başkanım hepsini kapıya koyacak :D

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler