0

Yansıtmıyor çünkü ülkemizde ve bir çok ülkede 15 yaş işsiz sayılıyor.

0 0
paylaş
0

Ülkemizde bulunan işsizlik oranların fazlası vardır, eksiği yoktur. Tam anlamı ile işsizlik oranını yansıtılsa halk iyice isysn edeceği için gerçek oranı yansıtmazlar. Sadece işsizlikte değil, bir çok konuda bulunan rakamlar gerçeği yansıtmıyor.

0 0
paylaş
0

Yansıtmıyor kayıtlara geçenin iki misli kayıt dışı ekonomi günden güne küçülüyor zengin ile fakir arasında değilde fakir ile orta halli arasındakiler makas artık bir daha kapanmayacak kadar geniş yöneticilerin artık buna kalıcı çözüm üretmesi lazım

0 0
paylaş
0

Işsizlik rakamları bence doğruyu göstermiyor işsiz birey sayısı daha fazladır bence etrafımda gördüğüm çoğu kişi işsiz ve ekonomik batmış durumda bununla birlikte hayatta çok pahalı olmuş durumda ülkede iyice yaşanılmayacak bir durumda.

0 0
paylaş
0

Hayır tabii ki bu da bi strateji, bu tarz şeylerde gerçek ramaklar verilmez katakulli ile düşük gösterilir.

0 0
paylaş
0

Devletin resmi rakamları bunlar yani bir çok kritere göre ayarlanmış işsizlik Ama bazı şeyler yanlış olduğunu söylüyor ekonomistler mesela artık iş aramaktan yorulmuş insanlara dahi buraya ekle memişler Yani ben güvenmiyorum çünkü başka da ekonomistlerin söylediğine göre yüzde ona yakın daha fazla olduğunu söylüyorlar.

0 0
paylaş
0

kesinlikle gerçek olduğunu düşünüyorum ülkede bu kadar suriyeli varken biz Türk'lere iş imkanı kalmıyor ortalamanın altında paraya çalıştıkları için işverenler onları seçiyor normal olarak

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.