+1

işsizlik son on yılın en kötü halini aldı.maalesef milyonlarca insan işsiz bir şekilde bekliyorlar iş arayanlarda bir şey bulamıyor.

1 0
paylaş
+1

Avrupanin amerikanin sanayisi işleri varsa bizimde Allahimiz var hem biz bunun cevabini 15 temmuzdada verdik

1 0
paylaş
+1

İşsizlik rakamları ülkemizin başarısızlığının tablosudur şimdi kalkıpta kimse bununla övünmesin hani biz dünya devi olacaktık .Nerede bu vaatler ne oldu konuşanlar vardı.Ülkede dört milyondan fazla işsiz var bunlardan birisi benim.Hakeden hakettiği yerde değil liyakat yok adam seçme var.İş adamları bile iş yerlerini kapatıyor iflas bayrağı çekiyor.Kimse ekonomi süper demesin yani buna kargalar bile güler.

1 0
paylaş
+1

Şaşırdık mı tabiki hayır.. insanlar gerçekten aç eli cebinde boş boş dolaşıyor üç beş kuruş bir evin bütçesine yetmiyor yetsede o hayat öyle biyerlerden kasmakla geçer mi? Bir çok kardeşimiz üniversite mezunu diploması var şuan işe yarıyor mu ? Millet iş beğenmiyor diyor sen 4-5yıl oku alın teri dök o meslek için sonra git kaldırım çak olacak iş mi? Madem bazı adı duyulmamış bölümler kapatılmalı yerine o atanamayan bölümlere dayalı alternatif sunulmalı benim fikrim bu

1 0
paylaş
+1

Ne kadar bos işler ile uğraşıyor bu insan oğlu boyle saçma şeyler sosyal medyalarda abuk subuk şeyler yapacağınıza üretim yapın ahmak gençlik

1 0
paylaş
+1

İşsizlik gerçekten arttı bence çünkü suriyelilere öncelik tanınıyor bizim vatandaşlarımız ne yapsın bize gelince iş yok. Ama suriyeliler vergi bile vermiyorlar. Gerçekten bizim ülkemizde adalet yok.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.