+2

Bana kalırsa erkeklerin de iyi olduğu konular var kadınlarında. Genel olarak bunu kalıplaştırmak doğru olmaz. Erkeklerin her işi becerdiği veya kadının her işi becerdiği görüşüne karşıyım. Erkeklerin elinden tamir işleri iyi geliyor kadınların elinden temizlik. İstisnalar olabilir ama genel olarak öyle. Her işi yapma konusuna gelince net bir şey söylemek doğru değil.

2 0
paylaş
+2

İş alanındaki kasıt ne ??
Her türlü bir iş olabilir ve bu işte genel olarak kadınlar da başarılı olabilir erkekler de. Hatta yani herhangi bir iş konusunda bireysel olarak bir sıralama yapılsa birinci sırada bir kadın ikinci ve üçüncü sırada bir erkek ve dördüncü sırada yine bir kadın olabilir. Bence bu iş biraz bireysel

2 0
paylaş
+3

Bazı iş alanlarında kadınlar daha iyi olabilir bazılarında erkekler bu alanına göre değişen bir kavram.

3 0
paylaş
+3

Erkeklerin olduğu kadar kadınların da profesör olduğu iş alanları var. Hatta bazı projelerde kadınlar daha güçlü bana göre. Erkeklerin şu avantajı olabilir erkekler daha dayanıklı.

3 0
paylaş
+1

Tabiki erkekler erkekler sadece iş düşünüyor

1 0
paylaş
+1

Başarı cinsiyete olan birşey değil. Çok başarılı iş adamlarıda var, çok başarılı iş kadınları da

1 0
paylaş
+2

Mesleğe göre değişir ama nedense erkekler daha profesyonel daha ılımlı kadınlar daha titiz ve katı oluyorlar. Mesela okul hayatım boyunca hep gıcık kadın hocalara denk geldim..:)

2 0
paylaş
+2

İş hayatındaki profesyonellikle cinsiyet arasında bir bağlantı kurmak doğru değildir.. Bu; kişinin eğitimi, karakteri, dünya görüşü, terbiyesi vs gibi birçok faktörün etkileyebileceği bir durumdur sonuçta.. Ancak ben genel olarak kadınların daha iyi olduğunu düşünüyorum.. Çünkü işi daha çok benimsiyorlar ve başarılı olmak için sadece işle değil ön yargılarla da savaşıyorlar.. Dolayısıyla pozitif ayrımcılık yanlısıyım ben ve diyorum ki, keşke dünyayı kadınlar yönetiyor olsaydı!

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler