+1

Kesinlikle okuyorum ve okunmalıda, 2. el ürün gelebiliyor bazen, bazen başka ürün gelebiliyor. Onları hep dikkate alırım birde satan kişinin puanına bakarım (5 üzerinden 4.7) gibi.

1 0
paylaş
+1

Evet okurum

1 0
paylaş
+1

Evet internet üzerinden alacağım ürün hakkında yorumlara bakarım ve bu beni etkiler çünkü insanların görüşleri benim açımdan önemlidir belki ürünün olumsuz özellikleri var ve farkında değilim her şeyi göz önünde bulundurmak lazım.

1 0
paylaş
+2

Site güvenilirse eğer pek okuma ihtiyacı duymuyorum ama ilk defa sipariş vereceğim bir siteyse kesinlikle bakarım.

2 0
paylaş
+1

Ürün almak istediğim zaman internetten olsun ya da mağazadan, öncelikle ürünle ilgili araştırma yapar, internette yapılan yorumları dikkate alırım. Daha önceden yorumları okumayı akıl etmezdim. Ürünle ilgili hep şikayet alırdım. Kullanıcı yorumları çok yararlı oluyor.

1 0
paylaş
+1

@yeşilin_kızı thanks

1 0
paylaş
+2

İnternetten ürün alacağım zaman ürün hakkındaki yorumları okumam.. Kapsamlı araştırma yaparım ve öznel yorumların benim değerlendirmemde bir etkisi olamaz.. Başkası memnun kaldı diye memnun kalacağımın garantisi yok sonuçta.. Tabii tam tersi bir durum da geçerlidir.. Zaten rastgele bir siteyle işim olmaz.. Kararımda da başkalarının sözleri etkili olamaz..

2 0
paylaş
+2

Evet okuyorum hatta kesinlikle okunmalıdır bence. Bir kaç farklı yerden bu ürün hakkında yorum bulabilirseniz daha faydalıdır. Ne kadar farklı kullanıcının yorumu olursa sonuçta ürün hakkında o kadar bilgi edinebilirsin. Birde satıcıya yapılan yorumlarda önemlidir.

2 0
paylaş
+2

Tabiki öncelikle ürün bilgilerine bakar sonra nette arama yaparım tek siteye bağlı kalmadan tüm yorumları okurum hatta şikayet var.com a da bakar orada da herhangi bir talep veya şikayet var mı diye gözlemlerim.

+1

İnternetten alışveriş yapacağım siteyi biliyorsam sadece o ürün hakkında milletin yorumlarını okurum. Bilmediğim bir siteden alışveriş yapacaksam hem ürün hemde site hakkında yapılan yorumları okuyarak alışveriş yaparım.

1 0
paylaş
+1

Tabiki okuyorum kullanıcı yorumu daima önemlidir. Bu zamana kadar tişört , barfiks demiri , küçük telefon tripodu , hassas terazi falan aldım. Her zaman yorumları okuyup aldım. 2 gün öncede yaka mikrofonu aldım yine yorumları okudum. Yorumlar iyiydi bende aldım yani. Çünkü ürünü göremiyoruz bir şey yapamıyoruz tek yapabildiğimiz yorumları okumak fikir sahibi olmak.

1 0
paylaş
+1

Her zaman değil ama bazı ürünler için bakıyorum eğer gerçekten almak istiyorsam okurum kim ne demiş ne düşünüyor merak ederim. Ama yoksa öylesine bir bakıyorsam alıcı gözle de değil hoşuma gittiyse sadece o zaman okumam..

1 0
paylaş
+1

Önceden hiç dikkat etmezdim açılcası bilinçsiz alıyordum beğendiğim herşeyi.Ama şimdi profesyonel oldum artık telefon ekranından kumaşının istediğim kalitede olup olmamasına kadar anlayabiliyorum.Artık puanlara yorumlara da bakıyorum.

1 0
paylaş
+1

É tabi filme gitmeden bile okurum yorumları çünkü satış için abartilabiliyor

1 0
paylaş
+1

Öncelikle siteye bakarim güvenilir mi ne diye sonra ürünün yorumlarına bakarım yani ona göre alırım yoksa almam

1 0
paylaş
+1

Kesinlikle okurum, hatta yorumların çoğu kötüyse almam bile o ürünü.

1 0
paylaş
+1

Daha önce sipariş verdiğim internet sitesinden sipariş verirken herhangi bir şey yapmam eğer güvenilir bir site ise, ama eğer daha ilk defa ürün satın alacağım bir site ise kesinlikle yorumları okurum ve ona göre haraket ederim.

1 0
paylaş
+2

HANGİ İNTERNET SİTESİ OLDUĞUNA BAĞLI OKUDUĞUMDA OLUYOR OKUMADIĞIMDA

2 0
paylaş
+2

İnternetten bir ürün alınca o ürüne ait yorumları mutlaka okuyorum. Daha önce o ürünü almış ve kullanmış kişilerin görüşleri önemlidir. Ürünü alıp almama konusunda bu yorumların etkisi büyüktür. Alıp almama konusunda yorumları okuduktan sonra karar veririm.

2 0
paylaş
+2

Evet her zaman okurum diğer alanların görüşleri önemli sonuçta

2 0
paylaş
+2

Genelde yorumları da okurum iyi oluyor yani yorum okumak hatta ben bazen olay store den bir uygulama indireceğim zaman bile yorumlara bakarım. O yüzden yorum yaparken realist olunmasını herkese tavsiye ederim.zaten yalan yanlış yorum yapıldığında onun gerçek olmadığını çoğu zaman yapılan yorumdan anlayabiliyorum.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.