0

İnternetten Tanıştığı Kadına 16 Bin Euro Kaptıran Manisalı Fabrika İşçisi, Bakın Nasıl Dolandırılmış..

Kadın Bosna Hersek'te yaşıyormuş ve internet üzerinden tanıştıktan sonra 2 ay kadar konuşup evlenme kararı almışlar. Kadın Türkiye'ye eşyalarını taşımak için para istemiş. Organize Sanayide çalışan 36 yaşındaki Berat Ü. yaklaşık 100 bin tl yani 16 bin euro göndermiş ve tahmin edeceğiniz gibi bir daha kadından haber alınamamış. Kimsenin yüzüne bakamadığını belirten Berat Ü. herkesi bu konuda uyarıyormuş. Önce kendisini uyarsaymış keşke :))

İnternetten Tanıştığı Kadına  16 Bin Euro Kaptıran Manisalı Fabrika İşçisi, Bakın Nasıl Dolandırılmış..
  EsraEcem   -   Güncel
0 0
4 yanıt   -  
0

Aşk insanın gözünü kör edermiş derler ya. Demek ki bu arkadaşın da gözü gönlü kör olmuş. Be kardeşim bu kadar olay oluyor. Televizyonlar bas bas bağırıyor. Şöyle dolandırıldı. böyle çarpıldı. hiç akıllanmıyor mu bu insanlar. Ayrıca sanayide çalışarak 16.000 avroyu nasıl kazandın. Nasıl gözü kapalı verdin. Bu kadar parayı kolay mı kazanıyorsun . Yine de büyük konuşmamak lazım. Allah kanı bozuk insanlara fırsat vermesin.

0 0
paylaş
0

ya böyle insanlara üzülyorum çünkü abiye bakılırsa zor bir işte çalışıyor ve zorla biriktirdiği para insanlarda hele ki şu zamanlardaki insanlarda fazlasıyla lüx sevgisi insanın gözünü köreltiyor bu abi ise aşkını sosyal medya da aramış fakat iyi kalpli insanların iyi niyetlerini suihtimal eden tabiri caizse para avcısı bu kadınlar böyle masum insanları dolapdırıp paralarına çöküyor. biraz daha dikkatli olmanızı diliyorum bu ülkenin okur yazarlık ve eğitim oranı düşük olduğundan insanlar da kendilerini geliştirmiyor böyle sonuçlar çıkıyor. yazık...

0 0
paylaş
0

İnternet diyorum her zaman tehlikeli, zararlı diye. Kullanmasını bilmedikten sonra herkes her şeyle karşılaşabilir. Bilinçsiz şekilde kullanmaya devam edildiği sürece daha çok insan dolandırılır. Şaşırmıyorum iyi olmuş da diyemiyorum, insanlar birbirlerini ne kadar kolay kandırabiliyor. Çıkarları uğruna sevmedikleri halde nasıl seviyormuş gibi davranıyorlar aklım almıyor.

0 0
paylaş
0

Aşktan gözleri kor olsa gerek.Milletimiz çok saf.Akıllansa gerek.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.