+2

Eskiden twitter kullanıyordum bir zaman sonra kapattım ve daha kullanmıyorum. İnstagramda ise 9700 cıvarında takipçim mevcut .

2 0
paylaş
+2

İnstagram ve Twitter gibi sitelerde pek fazla takipçim yok. Takip isteklerini de çok fazla kabule tmiyorum. İnstagramı özelim olarak görüyorum ve önüme gelenin girmesini istemiyorum.

2 0
paylaş
+2

Twitter kullanıyorum. 400 e yakın takipçim var.

2 0
paylaş
+1

130 takipçim var instada youtube kanalımda 3418 kişi var bu arada kanal adı:ResYus Tv isteyenler bakabilir.

1 0
paylaş
+1

İnstgramda ve Twitterda 150 küsür takipçim vardır. Bu sayıya pek önem vermem ve takip etmek istediklerimi takip edip sadece beni takip etmesine izin verdiklerim takip edebilmesini isterim.

1 0
paylaş
+2

Instagram ve twitterrdan çok takipçim tok. Zaten net sayıyı da bilmiyorum. Onlarca hesabım var. Nereden bileyim tam sayıyı. Baya uğraşmam lazım toplamak için. 1000 var galiba.

+3

İnstagram ve twitter kullanmıyorum :)

3 0
paylaş
0

Twitter'ı bir ara çok sık kullanıyordum, bir hayrını göremeyince bıraktım. Ahmet Çakar takip ediyordu beni en son övünmek gibi olmasın. Az önce kontrol ettim hala takipteymiş. 2500 takipçim vardı ilgiyi kesince 800 e düştü. Instagramda 170 takipçim var. Çoğunluğunu tanıyorum dışardan. Bu kadar. Başka sorun yoksa dönerimi yiyeceğim.

0 0
paylaş
1 yorum
+2

Sosyal medya platformlarını kullanmıyorum, kullanmaya da hiç niyetim yok.. Akıllı telefon da kullanmıyorum, onu kullanmaya da hiç niyetim yok :-) Dolayısıyla kimseyi takip etmem, kimse de beni takip etmez.. Bu ayar bence gayet iyi.. En sosyal olduğum site burası, burada da takip edeni ediyorum ancak.. Sorunuzu görünce merak edip baktım, 275 olmuş o da..

2 0
paylaş
+1

İnstagram kullanmıyorum. Twitterda da bayağı takipçim vardı ama sağ olsun yabancı bir hesap hacklemiş. Şifreyi de değiştirmemiş. Onun dışında abuk subuk birçok kişiyi takip etmiş, bir de profil resmimi değiştirmiş. Onu kapatıp yeni bir hesap açtım. 3 takipçim var sadece :D

1 0
paylaş
+1

Twitter kullanmiyorum ama ınstagram da 150 takibe 150 takipçi var sadece tanıdığım insanları takip ediyorum ve kabul ediyorum

1 0
paylaş
+1

Twitter uygulamasını bir ara kullandım en fazla 50 takipçim olduğunu hatırlıyorum, twitter uygulamasını hiç kullanamadım diyebilirim ama instagram uygulamasını çok aktif bir şekilde kullanıyorum 350 kişi kadar takipçim var.

1 0
paylaş
+1

Takipçiye pek önem vermiyorum açıkcası daha çok takip ettiklerim önemli benim için. Twitter hesabımı dondurdum gereksiz e-posta almaktan (kapatmama rağmen) ve gereksiz bulduğum için kullanmıyorum. İnstagram da daha çok takılıyorum galiba var olan takipçim de 75 falan olması lazım tam hatırlamıyorum.

1 0
paylaş
+1

Twitter hiç kullanmadım.İnstagramda da sadece tanıdıklar için kullandığım hesabım var takipçim 150 civarındadır.

1 0
paylaş
+1

İnstagram en son 30 mu 40 mı ne pek kullanmadığım için twitter da kullanmıyorum zaten

1 0
paylaş
0

En son 700

0 0
paylaş
0

İnstagramdaki takipçi sayım 115'i geçkin. Çok da önemli değil benim için. Çünkü işimi görüyorsa gerisi boş.

0 0
paylaş
0

Twitter'ın yok ama Instagram'da 3bin

0 0
paylaş
0

15 kişi var instagramda. Twitter çook seneler önce kullanıyordum da şimdi artık kullanmıyorum. O zamanlar da az takipçim vardı çünkü çok da sevmiyorum insan olsun olmasın takmıyorum :/ o yüzden az takipçi bana yetiyor kendi çapımda takılıyorum işte..

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.