+1

Hiçbir bilgim yok ama güzellik yarışması 3 5 kişinin kararı ile güzel olacagına inanan insan toplumu katııyor şahsen gereksiz bir şey en çirkinide seçiliyor en güzelide seçilebiliyor o an ki psikolojiye ve duruma baglı etkenlendir.

1 0
paylaş
+1

Güzellik yarışmalarına katılma sebepleri bana göre bu zamana kadar güzellik yarışmalarına katılan herkes oyuncu oldu yada manken olarak devam etti bence bu amaçla katılıyorlar. Sonra da ülkeyi temsil etmek için tabi adım ismim duyulmasını istediği içindir.

1 0
paylaş
+1

Oradaki çok değerli jüriler karşısında kendilerini sergilerler, daha sonra dereceye girseler de girmeseler de sosyal medyada ünlü olurlar. Kimisi oyuncu kimisi şarkıcı olur. Aralarında iyiler de çıkar tabiki ama tek amaçları ünlü olmaktır.

1 0
paylaş
+1

Fiziğine ve güzelliğine güvenerek ülkesinde güzellik ünvanı kazanmak. Farklı ülkelerde kendi ülkesini temsil etmek.

1 0
paylaş
+1

Kendini beğendirme beğendirirken de rezil etmekten başka birşey değil...

1 0
paylaş
+1

Güzellik yarışmalarından oyunculuğa geçenler var modellikten şarkıcı olan oyunculuğa geçen parayı bulanlar var aslında amaç sadece güzellik kraliçesi seçilmek değil umutlar beklentiler daha yüksek

1 0
paylaş
+1

Fiziği yüzü güzelse katılıp para kazanmak isterler

1 0
paylaş
0

Bence güzellik yarışmasına katılmak isteyenlerin tek amaçları var ünlü olmaktır. Bunu başarırlarsa eğer film dizi ve manken ajanslarında daha kolay bir iş bulma ve meslek sahibi olma durumları olabilir.

0 0
paylaş
+1

Güzelik yarışmalarına katılmalarının birçok nedeni var örnek para kazanmak için kendilerini göstermek için şan şöhret sahibi olmak için katılırlar. Ama bunlara gerek yok senin güzelliğin sende olması lazım ki yarışmalara katılınca güzelliğin yok olmasın. Değmez yani para için bukadar kendini yıpratmaya.

1 0
paylaş
0

Güzellik yarışmalarında bulunan veya bu gibi yarışmaları kazanan insanlara baktığımda, genellikle, mankenlik, fotomodellik, dizi-sinema oyunculuğu gibi kariyerler tercih ettiklerini gözlemliyorum. Buradan, böyle yarışmaların bu gibi kariyerleri daha kolaylaştıran bir araç olduğunu, bun kariyeri yapmak isteyen birinin yarışmaya girmek isteyebileceğini düşünüyorum. Bunun dışında, göz önünde, toplum önünde sıkça görünmeyi gerektiren bazı meslek gruplarında (Haber spikerliği, sunuculuk vs) da güzellik yarışması katılımcıları/kazananlarına rastlamak yüksek olasılık. Kariyerini bu yönde planlayan gençlerin bu yarışmaları bir basamak olarak kullanmaları da olası. Özellikle yarışmayı kazananların ilgilerini çeken (insani yardım, doğa-çevre koruma vs) alanlarda seslerinin daha kolay duyuluyor olması, bunların çeşitli yardım kuruluşlarının elçileri olmalarına olanak sağlıyor. Bu nedenle de yarışmaya katılmayı isteyebileceklerini düşünüyorum.

0 0
paylaş
0

Yarisms bir basamak sonrasi diziler onlar bunlar

0 0
paylaş
0

Güzelliklerini tescilletmek istiyor olabilirler bence.Hem ordan çok ekmek yiyen insanlar da var günümüzdeki birçok oyuncu şarkıcı güzellik yarışmalarından.

0 0
paylaş
0

O tarz yarışmalara katılan insanlar tamamen bence ünlü olmak için bir basamak olarak kullanıyor yarışmaları bunun yanında da kendi egolarını tatmin etmek için katılan ve baba parası yiyen gençler diye düşünüyorum. Bana bu tarz yarışmalar komedi programıymış gibi geliyor. :)

0 0
paylaş
0

İnsanların güzellik yarışmasına sadece güzelliğini kanıtlamak amacıyla katıldığını düşünmüyorum. Daha çok popüler olma ve daha çok fırsatlar için bir araç olarak görüyor olabilirler.

0 0
paylaş
+1

Güzel olduklarını bilirler ve güzelliklerinin tescil edilmesini isterler. Bununla birlikte manken yada model olmak istedikleri için o yolu izlerler.

1 0
paylaş
0

Bir kadın güzel olduğu için neden ödüllendirilir? En başta bu organizasyonu anlamış değilim. Ne yapıyorlar da başarıyı hak ediyorlar. Amaç ne hakikaten ben güzelim, fiziğime güveniyorum ve bunu kullanarak bir yerlere gelmek midir? Bu yarışmaya katılan kadınların amacı, ben madde olarak değerliyim ve kendilerini podyumda pazarlamak.

0 0
paylaş
0

Gidiyim katılıyım biraz meşhur olıyım insanlar beni tanısın e kazanırsam para da yanına kâr olur diye düşünüyorlar.

0 0
paylaş
0

Egolarını tatmin etmek ve kendi bedenlerin teşhir etmek için katılır

0 0
paylaş
0

takibe takip birlik beraberlik günü

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.