+1

zamanla herşey olur

1 0
paylaş
+1

Yani hoşlanabilir çünkü gönül bu kime konacağı belli olmuyor tabiki

1 0
paylaş
+1

Hoşlandığını Hissedebilir amam unutmamak gerekir arkadaş başka roldür sevgili başka roldür bunu ayırt edebilmek gerekir biri iyi arkadaş diye iyi bir sevgili veya iyi bir eş olcak anlamına gelmez bu duruma iyi dikkat etmek gerekir

1 0
paylaş
+2

Evet hoşlanabilir hatta yakın arkadaş olup sevgili olan ya da evlenen pek çok kişi var. Bunun sebebi ise yakın arkadaş olduğumuz kişiyi iyi tanırız, doğrusunu eğrisini biliriz, iyi anlaşırız ve birlikte zaman geçirmekten hoşlanırız. Bu zamanla aranan bir insan haline getirir yakın arkadaşı. Bazı kişiler karşı olsa da ben destekliyorum.

1 yorum
+1

Olabilir neden Olmasın

1 0
paylaş
+1

Hayatın ne getireceği belli olmaz o yüzden hiç bir şekilde büyük konuşma ben 12 senelik arkadaşımla evlendim

1 0
paylaş
+1

hoşlanabilir ama bence arkadaşlık daha önemli. bu yüzden arkadşlıklar kaybedilmemeli.

1 0
paylaş
0

Evet hoşlanabilir bunda herhangi bir sakınca yoktur, sonuçta insanın seveceği kişiyi kalbi belirler. Ayrıca yakın arkadaşlıktan, sevgiliye geçen boyutlar oldukça sağlam bir temel üzerine kurulur ve bu ilişkilerin bozulması çok zor olur.

0 0
paylaş
1 yorum
+1

Çok aşırı mümkün olan bişey bu

1 0
paylaş
+1

Yakınlığı abartırsa olabilir fazla abartmamak lazım...

1 0
paylaş
+2

Hoşlanabilir bence. Hiç belli olmaz bu durumlar. Fakat arada iyi bir arkadaşlık varsa ben bozulmaması taraftarıyım. Sevgili olunca o güzel arkadaşlık kalmayabiliyor bence. Test edilip onaylanmıştır.

2 0
paylaş
0

Zaten bence insan yakın arkadaşından hoşlanır:) Daha doğrusu özel bir ilişki düşünmek için arkadaşlık hatta dostluk geçmişine sahip olmak çok doğru bir yerdir bence. Düşünsenize, zaten arkadaşsınız, birbirinizin yanında rahatsınız, birbirinize karşı açıksınız, birlikte bir şeyler yapmak hoşunuza gidiyor, konuşacak pek çok konunuz zaten var, olmasa bile yanında susmak hiç sorun olmuyor, bir de özel bir şeyler hissetmeye başlarsanız, sağlıklı bir özel ilişki yaşama şansınız daha yüksek olur gibi geliyor bana.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.