+1

Cambly uygulamasının yararlı olacağını düşünüyorum. Çağımızın en büyük sorunu zaten özgüven. Bu yüzden orada konuşarak daha rahat öğrenebilir aynı zamanda özgüven kazanabilirsin.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Duolingo var Kesinlikle tavsiye ederim düzenli bir şekilde göz attığımızda ciddi şekilde ilerleme kaydedebilirsiniz

1 0
paylaş
1 yorum
+1

İngilizcenin seri ve düzgün konuşabilmek için ben yurtdışı yapılmadan biraz zor olacağına inanıyorum ama ( Türkiye de İngilizce konuşmaya çalışsan bile etrafındaki insanların Türkçe konuşmalarından dolayı diyorum). Cambly seninle anadili İngilizce olan insanlar konuşuyor ve kendini anlatabilmek için İngilizce konuşmak zorunda kalıyorsun faydalı olabilir.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Speaky uygulaması var mesela sen aktifsen yazıyorlar veya sen yazabilirsin kategorilerine göre kişiler geliyo. Sonra episode var karikatür gibi konuşturuyolar karakterleri ve hikayenin nasıl devam edeceğini sen seçiyosun. Ama önceliğin youtube altyazı kategorisini etkinleştir yabancı youtuberlari takip et ya da Türk youtuberlarin ingilizce altyazı videolarını izle bir de müzik ezberle.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

duolıngo oldukça güzel bir program ya gün içinde sürekli bildirim göndererek kendini size hatırlatması ve içindeki alıştırmalar çok eğlenceli bence.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Ben İngilizce kursuna gitmiştim. Hocaya aynı senin gibi sormuştum. O kadar uygulamanın içinde en iyi uygulama hangisi diye, Dualingo'yu tavsiye etmişti. Hatta kullandım çok yararını gördüm.

1 0
paylaş
+1

Tam söyleyemem ama play store'ye gir bir sürü uygulama var.

1 0
paylaş
0

Fun easy learn ve benzeri birçok uygulamayı mağazalarda ücretsiz indirebilirsiniz. İndirmeden önce yorumlara göz atmaniz iyi olacaktır. Bunun dışında lingusta eğitim seti var bunu denemedim ancak denemeyi düşünüyorum. Uzun süredir araştırdım ve denemeye değer sanırım. Elle tutulur bir kötü yoruma denk gelmedim.
Tüm bunların dışında aslında en iyisi yurtdışı ama onun için de zaman veya para gerekli sanırım...

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.