+2

Eskiden çok katılıyordum. Yahoo Mesenger'ın chat odaları vardı. O zamanlar bir çok yabancı uyruklu arkadaşım da olmuştu. Şimdilerde çok az Interpals da takılıyorum.

2 0
paylaş
+1

ben oldum olası sertleşmeyi Hele ki internette yüzünü şeklini görmediğin insanlarla sertleşmeyi konuşmayı sevmem Hele ki bunu film izle kendi ülkemizdeki insanlarla yapmıyorsun dilini bilmediğin kültürümüzde bilmediğin Herhangi bir ortada ortak batıda Buluşabilir düşünmediğini başka bir topluma mensup herhangi bir insanla da çetkeşmeyi düşünmem

1 0
paylaş
+2

Hayır yabancı chat sitelerine üye değilim. Çünkü üye olduğum bu tür sitelerdeki insmalarla ortak paydada konuşacak çok bir şeyim yok. Konuşacağımıza şeyler limitli olurdu.

+1

Hayır ingilizce chat sitelerinde hiç takılmıyorum ingilizcem yok zaten hiç bir de sevmiyorum chat sitelerinde takılmayı bana göre değil

1 0
paylaş
+1

Daha önce hiç öyle siteler kullanmadım.Kullansamda sanırım oradaki insanlarla konuşacak ortak bir noktam olduğunu düşünmüyorum.

1 0
paylaş
+1

hatırlıyorum görmüşümdür ama herhalde takılmamışımdır:)

1 0
paylaş
+1

Hayır. Çünkü ingilizcem iyi olmadığı için hatta çok kötü olduğu için istesem de takılamam. Ama ingilizcemi düzeltirsem takılırım ara sıra.

1 0
paylaş
+1

Genel anlamda online konuşmaktan çok hoşlanan biri değilim, yani düzenli takılmıyorum. Bu nedenle gerekli görmediğim sürece bu şekilde iletişim kurmaktan kaçınıyorum; yüz yüze iletişimi tercih ediyorum. Ancak, bazı durumlarda, telefon görüşmesinden çok daha ekonomik olması, belli kolaylıklar sağlaması (uzun mesafelerle yüz yüze görüşmenin olanaksız olduğu dönemler için) yönünden başvurduğum yollardan birisidir. Gerektiğinde, yerel veya uluslar arası görüşmelerimi belli chat uygulamaları kullanarak yapabiliyorum.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.