+2

haklı bence

2 0
paylaş
+4

Buda artık bu devranın boyle hakaızlıklar ile dönmeyeceğinin sezarın hakkının sezara verileceğinin artık hukuksuz hiç bir iş yapılamayacağının hastanede bile türk vatandaşının suriyeli afgan ıraklıdan sonra gelmesinin önüne geçileceğinin açık bir ibaresidir.kendi topraklarını savunamayan kacan dingillerden nargile içerken beklenti olmaz bizim 20 yaşındaki deli kanlımız bilmiyor mu sahilde nargile içmesinide afrine gönderiyoruz ekrem başkanı tebrik ediyorum bu kararından ötürü.

4 0
paylaş
2 yorum
+3

haklı ne yapalım süreyeli bir evde 10 kişi yaşıyor onlar her biri 2 bin tl alsa 20 bin tl yapıyor yeterince kazanıyorlar neden bir şey satmaya çalışsınlar ayrıca hepsi kaçak ürün satarak vergisiz daha çok kazanıyor.

3 0
paylaş
+2

al işte sonra neden türkiye gelişmiyo suriyeliler yüzünden

2 0
paylaş
+3

ama adam haklı

3 0
paylaş
+3

İyi demiş.

3 0
paylaş
1 yorum
+4

İlk geldikleri zaman herkes onlara acıyordu ama aradan geçen zaman onların nasıl insanlar olduklarını göstermiş oldu artık beleş yan gelip yatmak yok onların suyu ısındı.

4 0
paylaş
+3

Eh her zamanki gibi gene haklı ama bu konuda hiç birşey yapılmıyor malesef bunu da biliyoruz. Önümüzdeki günlerde dilerim bu konuya el atılır. Zaten bayaa bayaa geç kalındı bence..

3 0
paylaş
+3

adam haklı ne denilene bilir ki

3 0
paylaş
-1

imamoğlu bu sözü söylediyse Türk düşmanlığını belli ettirmiştir. suriyelilerle akrabalık bağları var ya her Askerin 20 yaşında olduğunu unutmuş

0 1
paylaş
1 yorum
+1

haklı bencede

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler