+5

İlk görüşte aşk olabilir mi ?

    -   İlişkiler
5 0
5 yanıt   -  
+1

Yani ilk görüşte aşk olur mu bilemem ama ilk görüşte hoşlanma olabilir.

1 0
paylaş
+1

İlk görüşte aşık olma durumu olmaz. Ancak dikkatini çekebilir. Onunla gözle temas ve irtibat kurma durumu olur. İnsanlar tanıdığı zaman birine bağlanıp aşık olma durumu olabilir.

1 0
paylaş
+1

İlk görüşte aşka inanmam çünkü aşk zamanla bir süreç içinde gelişen bir durumdur.

1 0
paylaş
0

Evet, bence aşkın türlerin biri de ilk görüşte aşktır. Çok güzel, insanı çok motive eden bir olgu olmasına rağmen, bir ilişkinin sürdürülebilir olmasını sağlamaya çoğu zaman yetmemektedir ilk görüşte aşık olmak. Çünkü, karşınızdaki kişiyi tanıdıkça aslında birlikte yeterince uyumlu olamadığınızı fark etme olasılığınız yüksektir. Yine de böyle bir gerçeklik vardır; insan ilk görüşte aşık olabilir.

0 0
paylaş
+1

Görüşte aşkım olabileceğini düşünmüyorum Çünkü beynimize karşı cinste alakalıdır sinyal Ertaş'ın sinir hücrelerinin ona ulaştırdığı bilgileri işleyip o karşı cinse karşı ilgi duymamızı sağlayan bir durumsa Bir görüşte aşık olamaz çünkü beynimizi ilk gördüğümüz bir insanla alakalı hiçbir bilgiye işleyemez diyemediği için de o insana yaklaşamaz yaklaşamaz ve ilgi duyması Onun için insanda gelen bilgileri işleyerek zaman içinde aşk denen olayı gerçekleştiren bir ülke sadece karşı cinsten hoşlanana bilirsiniz

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.