+1

Bu olay sadece Türkiye'de böyle kızlarımız ben etmem diyor ama bu kadar çekingen olmamaları gerek bence

1 0
paylaş
+3

bunlarda tekliflerin karşı taraftan gelmesini bekleyen kızların yada kadınların çok fazla olduğunu düşünmüyorum tekliflerde artık yok direkt olarak el ele tutuşup artık gezmeye başlıyorlar.onlar genelde eskidendi.

3 0
paylaş
+1

Cesaretli kimse ilk adımı o atmalı

1 0
paylaş
+2

Bu durum erkeklere yüklenmiş birşey fakat yanlış bence çünkü erkeklerin çoğunluğu bu durumlarda biraz çekingen oluralr onun için ben bir kızın ilk adımı atmasından yanayım en azından erkeğe bir özgüven verebilmek amacı ile

2 0
paylaş
+1

Bence kız çünkü bazı erkekler korkak ve boşuna bekliyor

1 0
paylaş
+1

Erkek atmalı. Kızlar ilk adımı atarsa o ilişki yürümez diye düşünüyorum

1 0
paylaş
+2

İlşkilerde ilk adımı erkek veya kızın atması önemli bir durum değil. Önemli olan karşılıklı aşkın ve sevginin olması. Herkes karşısındaki kişiye aşkla sevgiyle bakarsa ozaman onlarca adım atılmış bir ilişkimiz olur. Hepimizin birbirine sevgi ile aşk ile bakması dileğiyle saygılarımla.

2 0
paylaş
+1

Bir ilişki de kızı erkeği yoktur. Seven kişi hemen ön planda kendini göstermelidir. İki kişi birbirini seviyor ama söyleyemiyorlarsa birinin çıkmadı lazım ki ilişki başlasın.

1 0
paylaş
+1

Erkeye yakışır ama kiz daha çok bilmiş ise belli de olmaz artık günün kızlarıda maşallah yani alıp da kaçırabilir de sevdiğini beklerim ben

1 0
paylaş
+1

Bence erkek atmalı ama genelde erkekler çekingen olduğu için adım atmaya utanırlar bu yüzdende kızlar adım atmak zorunda kalıyorlar

1 0
paylaş
+1

Karşılıklı bir etkileşim var ise kimin ilk adımı attığı önemli değildir.Böyle anlar kaçırılmamalı,içine atılmamalıdır.Öz güveni yüksek olan taraf ilk adımı atıyor genellikle.

1 0
paylaş
+1

Erkek doğası gereği sorumluluk sahibidir o yüzden ilk adımı erkek atmalıdır..

1 0
paylaş
+2

Onu bunu bilmem de ilk adımı kız veya erkek değil en cüretkar ve girişken olan atsın ve cesaret kazansın. Böylesi daha iyi. Her şeyi salt toplumsal cinsiyet rollerine indirmwnin anlamı yok.

+2

Iki tarafta atabilir ama erkeğin atması daha mantikli olur bence. Kızlar biraz ağırdan alsın yani.

2 0
paylaş
+1

İlk adımı seven atar malesef türk toplumunun dayattığı gibi erkekten beklemek yanlış sırf bu yüzden ne aşklar başlamadan bitiyor ama son zamanlarda bayan arkadaşlarımızı tebrik etmemiz gerekiyor bu oluşmuş yapıyı bozuyorlar alkışlar bayanlara gelsin :)

1 0
paylaş
+1

O onun atmasını beklerse iş uzar ark at gitsin ya seven beklemez yada siz bilirsiniz istediğinizi yapın:) :) :) :)

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.