+3

Çocuklar lise döneminde aşık oluyor. Evlilik uzun dönem bir ilişki olmama durumu var zaten karşı cinsi tanıma ile ilgili bir arkadaşlık dönemi bakıyorsun ki genç çocuk aşkına karşılık veya ayrılma nedeni ile intihar ediyor. Bana bu durum çok büyük bir saçma geliyor.

3 0
paylaş
+2

Ilişkiler de en saçma bulduğum olay insanların birbirlerini engellemeye ve kısıtlamaya çalışması oraya gitme bununla görüşme gibi veya daha sonradan sevdiği kişiyi değiştirmeye çalışanlar sen onu öyle sevip kabul etmişsin daha sonra neden değiştirmek istersin ki çok saçma

2 0
paylaş
+2

İlişkilerde en saçma bulduğum şeylerden bir taneside kişilerin birbirleri arasında koyduğu kısıtlama ve yasaklar olabilir. Bir ilişkide koyulan kısıtlamalar nedeniyle çiftler hayatlarını özgür yaşayamıyor, ayrıca bir ilişkide kuralların bulunmasını da saçma bulmuyor değilim.

2 0
paylaş
+2

Aşırı derecede hastalık seviyesine gelmiş derece de olan kıskançlıklar, özgürlükleri kısıtlayan güya ''sınırlandırmalar'' ve bunun gibi insanı sıkan bunaltan bir birey olmaktan çıkaran davranışlar. Kendi ilişkimde bunların hiç birine yer vermemeye çalışıyorum. Tabiki bazı kıskançlıklar, kısıtlamalar karşı tarafı baymak yerine karşı tarafın hoşuna gidebilir ve tabi ki seven bir insanın bu tarz davranışlarda bulunması normal olabilir. Fakat aşırıya kaçan günümüz ilişkilerinde belki de en gereksiz ve saçma bulduğum şeylerden birkaçı bunlar. Bunun yanında sürekli ayrılıp barışan ilişkiyi tabiri caizse lastik gibi oyuncak gibi oynayan kişilerinde bu davranışları bana oldukça çocukça ve saçma geliyor. Tabi ki bunlar benim fikirlerim. :)

2 0
paylaş
+1

Gerekesiz kısıtlamalardan nefret ediyorum.İlişki demek kafes içine almak değildir.Bir kişi ile hayatınızı palaşıyorsunuz evet ama onu kısıtlamaya hakkınız yoktur.Bazı ilişkiler görüyorum sağa sola bakmasına kızıyor.Yahu siz ne yaşıyorsunuz.

1 0
paylaş
+1

Sorunun kapsamının özel ilişkiler olduğunu düşünerek yanıt vermeye çalışacağım. Yeni başlamış bir özel ilişkide arkadaşlarla ve aileyle tanışma/tanıştırılma fasıllarını saçma buluyorum. Bence bu gibi tanışmaların, ilişki belli bir düzeye geldikten sonra olması daha doğru. Birbirini tanıma fırsatı bulamamış iki kişinin bir de başkalarıyla sosyalleşme girişiminin yeni başlayan bir ilişkiye zarar vereceğini düşünüyorum. Kıskançlık duygusunu değil ama bunun karşıdaki kişiye yansıtılış biçimlerini olağan üstü saçma buluyorum. Bir ilişkiyi baltalamanın, öldürmenin en kestirme yollarından bir olduğunu düşünüyorum bunun. Karşınızdaki kişiye duyduğunuz sevgi ve saygı dolayısıyla onun isteklerini de göz önünde bulundurmak çok hoş bir davranışken, sırf o istiyor diye kendiniz olmaktan çıkmak, sırf o beğensin diye bambaşka biri olmak gibi durumları saçma bulmanın da ötesinde bir yerde değerlendiriyorum.

1 0
paylaş
+1

En saçma bulduğum mevzu sosyal ağların şifreleri istenmesidir. Bence hiç bir gereği yoktur ve neden nasıl olur anlamam zaten sen karşındakine inanıp güvenmiyorsan hiç evlenme yoksa bu güvensizlik ile o ilişki çok zor yürür. Karşılıklı güven çok önemlidir.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Kadının sürekli ilgi ve güzel sözler beklemesi ce karşı taraftan söylemesi gereken soyleri hatırlatması ve hata yönlendirmesi kadar saçma bir durum olamaz

1 0
paylaş
+1

Bir birlerine her attiklari adimi haber etmeleri gereksiz kiskancliklar simdiki aklim olsa keske

1 0
paylaş
+1

İlişkilerde en saçma gelen şey insanların birbirine sürekli olarak aşkım diye hitap etmesi bana saçma geliyor.

1 0
paylaş
+1

En saçma durum karşı cins ile konuşmayı yasaklaması

1 0
paylaş
+1

Akşamları dışarı çıkmasına izin vermemek. Onun dışında karşı cinsle konuşmamasını istememek.

1 0
paylaş
+1

Aşırı kıskançlıklar saçma geliyor. Bir de ilişkiye eğlence amaçlı yaklaşılması.

1 0
paylaş
+1

Aşırı şekilde kısıtlamak sevgilini,eşini veya yakınını.Sevgiline erkek arkadaşı gibi davranmak,birbirini rezil eden davranışlarda bulunmaları.

1 0
paylaş
+1

aşırı mıçmıçlık yani sürekli dipdibe olan ilişkiler ben saçama buluyorum elnette yan yana olamk güzel ama belli de bir ayarı omalı bunu her yerde de kucak kucaga dudak dudaga olunmamalı bence bu şeklilde

1 0
paylaş
+2

Şuan aklıma gelmedi ama bence saçma olan şu. Genelde filmlerde oluyor. Kadına mesela şantaj yapılıyor eşine söyleme vs diye. Kadın susuyor. Bu çok saçma biri söyleme derse aksine herkese ama herkese söylenmeli ki, şantajcinin ağzı dili tutulsun.

2 0
paylaş
+2

Sürekli her gün yan yana olma olayı saçma bence ve ayriya ailelerin hemen araya girmesi hemen tanıştırma olayı . Tanıştırdıktan sonra bir olay olunca bunu ailelere yansıtmak bence en saçması hemen yansıtıyorsun daha sonra sen barisinca ailen bunu unutmuyor

2 0
paylaş
+2

Bir ilişkide küçük olayları devlet meselesine çevirip, büyük olay haline getirilmesidir. Her olayda karşı tarafa bildirmeye sinir oluyorum.

2 0
paylaş
+1

İlgisiz. Ve aşırı kıskanç olması çok saçma

1 0
paylaş
+1

öncelikle kışkanc başka yok

1 0
paylaş
+1

Özellerini insanlar önünde yaşamaları çok itici geliyor bana.

1 0
paylaş
+2

İnsanlara nispet yapılması ilişkilerde bulduğum en saçma şeydir. Çünkü o kadar kötü bir manzara ortaya çıkıyor ki anlatamam. Yani insanları kıskandırmaya çalışmak falan bunlar kötü şeyler yapmayalım lütfen.

2 0
paylaş
+1

Tarafların ilişkinin özel yanlarını başkaları ile paylaşmaları bana saçma ve yanlış gelir. Özel olanş, iki kişiye ait olması gereken meseleler dillere düşüyorsa bu herkes için tatsız hale gelir.

1 0
paylaş
0

Herkesin ilişkide cinsellik beklentisinden nefret ediyorum. Cinsellik olmazsa ilişki gitmiyor . Ve insanlar böyle düşünüyor halbuki bir başla . Yahu ben hakim olmuşum kendime yaşım olmuş 25 sen ateşten mi yaratıldın? özel bir gücün mü var? ne alaka.. sinir oluyorum ve saçma yani. Neyse kişisel bir görüştür.

0 0
paylaş
0

Çocuk haraketler trip ve karşılıklı beklenti içinde olmaları ilişkiyi fazla ileri götürmez.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.