+2

İlaçla sigara bırakılır mı?

    -   Sağlık
2 0
7 yanıt   -  
+1

Öyle birşey yok ilaçlar sadece böbreğe zarar veriyor ve buda sadece eczaneyle anlaşmalı olan doktorların işi bence sigara bırakmak irade gerektirir eğer iradeli bir yapın varsa zaten en yeterli olan şey budur bence bu benim görüşüm insanın kendisine özgü bir iradesi olmadiktan sonra sabah Akşam ilaç içsen ne fayda önce beyninde bitireceksin iradene hakim olacaksın ondan sonra zaten istesende içmezsin ve 40 gün içmeyince sonrasında daha istetmiyormus vücut öyle biliyorum ben.

1 0
paylaş
+1

Hayır beyinde bitirmek gerekiyor

1 0
paylaş
+1

Bırakılıyor doktor tavsiyesi ile al, ismi z ile başkayan sigara bıraktırmakta kullanılan bir ilaç var istesende istemesende zamanla bıraktırıyor. Miğdeni bulandırtıyor sigarayı içtiğin zaman, alışkanlıktan içmeye çalışıyorsun fakat bir fırttan sonra kusacak kıvama geliyorsun, biraz da sende niyetli olursan bıraktırır.

1 0
paylaş
+1

Öyle bir şey imkansız zamanında annem ve babamda denedi ama olmadı daha sonrasında annem iradesini kullanarak bıraktı babam denedi ama olmadı o tip şeylere güvenmeyin yani

1 0
paylaş
+1

Ilac kullanarak sigarayı birakan bir cok tanidigim oldu. Ama sağlıklı bulmuyorum . Cünku onemli olan kisinin kendi iradesi ve gercekten birakmak istemesiyle alakalı birsey bence.

1 0
paylaş
+2

Ya herşey psikolojik ya içersin ilacı sana bi faudası olmaz ama sen oldu zannedersin sigarayı bırakırsın ama sigara beyninde bırakılacak bişey

2 0
paylaş
+2

Hiç ilaç kullanmadım.Ama sigarayı bırakmak isteyenin önce kafasında bırakması gerektiğini düşünüyorum. İradeli olup icmiycem artık deyip, kendini zorlaması gerekir. Ben birakamiyorum deyip ilaç icmesinin faydalı olacağını düşünmüyorum.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.