+1

Motoruna jantina ve her tarafını güzelce incele

1 0
paylaş
1 yorum
+1

kesinlikle çok fazla parça boyası ve hasar kaydı olan bir aracı almak en büyük hata olurdu diye düşünüyorum.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Hasar kaydı çok fazla olmayan ve boyası ve kilometrede çok önemli tabi fiyata marka modele göre değişebilir

1 0
paylaş
+2

Öncelikle en baş safhada gelen tedbirlerden bir tanesi çalıntı bir mal olup olmadıgına bakılmalıdır. Ruhsatta hasar kaydı ws gibi kazaların olup olmadıgına Otomobil dış görünüşünde dış cephe olarak bilinen yerlerinde boya ws olup olmamasına dikkatlice bakılmaso gereken maddelerdendir.

2 0
paylaş
+1

Hasar kaydının olmamasına olsa bile çok az olmasına.boyalı parçanın olmamasına.bunların yanında km'sine ,yakıt turune, ve 100 km de ne kadar yaktığına

1 0
paylaş
+1

Şimdi eskisi gibi değil,ekspertize sokuyorsun herşeyini sana söylüyorlar.Ama hiç bir bilgin yoksa bile arabayı dışarıdan bebek gibi çiçek gibi görsende ilk bakacağın nokta kilometresi ve sonrasında motorudur,daha sonra yürüyen aksamında aracın şaşisinde yada önden arkadadan yada yanlardan aşırı bir kaza yada değişeni varmı yokmu onlara bakmalısın.Bu ara bütün dışarıda kalanlar dolu mağduru onlarada dikkat edip ona göre pazarlık yaparken düşünmelisin.

1 0
paylaş
0

Kesinlikle ekspertiz e ve motor testi ne sokun

0 0
paylaş
0

baştan sona herşeyine önceliği yok ciddi birşey yapıyosun sonuçta

0 0
paylaş
0

Direklerde, sütunlarda, bagajda ve şase de çürük, vuruk gibi durumlar yoksa boya çok önemli değil. Motor ve şanzıman gibi şeyler tamir edilebilir. Ancak ilk cümlede söylediklerim sıkıntı.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.