+1

Hayır birini gerçekten seversin digerinden ise hoşlanırsın ben asla inanmam bir insan iki kişiye aşık olamaz

1 0
paylaş
+1

Hayır iki kişiye aşık olunmaz. Bu karaktersizlik olur. He eğer aşık olduğunuda düşünüyorsan birinin güzelliğine birinin kalbine kapılmış olabilirsin.. Yani sadece bir kişiliktir.

1 0
paylaş
0

İki kişi aynı anda aşık olabileceğini zannetmiyorum birinin başka bir özelliğini sevmiş olabilirsin belki ama aşk değildir belki de İkisine bile aşık olmamışsın demektir Çünkü iki kişiyi birden istiyorsan birisine mutlaka aşık değilsin.

0 0
paylaş
0

Olunmaz kardeş birine seçen artık

0 0
paylaş
+1

Aşk okadar basit olmadığına göre. Bir kalbte iki kişi yatmaz. Yani iki kişiye aşık olmakta yanlıştır. Bu durumdan ikiside hoşlanmaz. Bu durum aldatma konusunada geçebilmekte. Herkes bilirki bir defa aşık olunur oda tam olunur. Bu yüzden aşık olurken tek kişiye aşık olmamız herşeyden önemlidir. Biz iki kişiyi bir anda kandırmamızın hakkı yoktur. İki kişininde bu olaya üzülmesine gerek yok. Bunu yapma hakkımızın olmadığını bilerek hareket etmemizi bilmeliyiz.

1 0
paylaş
0

Sevdiğim kadının tek yumurta ikizi varsa aşık olunması mümkün bir eylem. Ne iğrenç, aşağılık, midesiz bir insanım değil mi ? Hadi vurun beni.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.