+1

Tabiki de internet kafelerde en sevdim yer

1 0
paylaş
+1

En sevdiğim mekanlardan biri açık alanlardır. Hava güneşli olduğunda sıkça açık alanlara gidip oradaki huzurla bende huzurlu olurum.

1 0
paylaş
+1

Arkadaşlarımla birlikte gittiğim kafede canlı müzik var ise hatta benim istediğim şarkılar söyleniyorsa en huzurlu ortamım orası olur, yada çocuklarla birlikte eğlenebildiğim parklarda bana huzur verir.

1 0
paylaş
+2

Benim en çok huzur bulduğum alan evimdir. Evimde her zaman daha huzurlu ve mutlu oluyorum. Özellikle evimde TV karşısında kahvemi yada çayımı içmek hem bana huzur verir hem de beni mutlu eder.

2 0
paylaş
+1

benim en huzur bulduğum yerler köydeki evimiz ve bağ evimiz. özellikle bağ evimiz sabahın erken saatinde kalkmış sam ve dışarda kuşların cıvıltılarını duyuyorsam en huzurlu olduğum anlardır benim. bu anlarımı hiçbir şeye değişmem.

1 0
paylaş
+2

Benim en huzur bulduğum yer doğadır.Denizi seyrettiğim zaman, kuş cıvıltılarını duyduğum zaman,güneş olduğunda, rengarenk çiçekler ve ağaçlar arasında huzur bulurum. Parklarda, açık alanlarda yürüyüş yaptığım zaman da bir kediyi sevdiğim zaman da huzur bulurum.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.