+7

Hiç yanlış kişiye mesaj gönderdiğiniz oldu mu?

Mesela sevgilinize mesaj atacakken aşkım diye, dalgınlığınıza gelip yanlışlıkla başka birine gönderdiğiniz mesaj?

7 0
11 yanıt   -  
+1

Bir gün maaş bordromu bir arkadaşa göndermem gerekiyordu yanlışlıkla başka bir arkadaşa yollamışım beni aradı hemen abi herhalde yanlış mesaj attın diye uyardı.

1 0
paylaş
+1

genelde kardeşim yerine anneme ya da annem yerine kardeşime gönderdiğim çok oluyor. O da aslında isimlerinin sonuna koyduğum emojiden kaynaklı.

1 0
paylaş
+2

Evet oldu adaş olan arkadaşlarimda oldu

2 0
paylaş
+3

Hiç yanlış kişiye mesaj gönderdiğim olmadı.. Bundan sonra da olacağını sanmıyorum.. Zaten çok fazla mesajlaşan biri değilim.. Mesaj atarken de azami dikkat ederim, hem yazdığıma hem de gönderdiğim kişinin doğru olup olmadığına.. Hele de sevdiğim kadına attığım mesajda hiç hata yapmam :-)

3 0
paylaş
+2

Bir çok kez oldu hayatımın en utanç verici anıydı

2 0
paylaş
+1

Hemde bir çok kez oldu

1 0
paylaş
+2

allaha şükür olmadı saten olsa utangaçlığımdan yerimde duramazdım düşünsene sen bir kızsın o anda başka bir kız arkadaşın ile erkekler hakkında konuşuyorsunuz yanlışlıkla bir erkeğe attın mesajı hiç utanmazmısın

2 0
paylaş
+2

Bir kaç defa dalgınlığıma geldi yanlış kişiye, yanlış mesaj gönderdim. Sevdiğim kişiye mesaj atacaktım, özledim seni yazmıştım. Dalgınlığıma geldi ve bu mesajı başka birine göndermişim.

+1

Bir keresinde kız arkadaşımın jimlastik antrenmanını kiz kardeşim yerine iş yerindeki müdüre yollamisim hemen beni aradı burada ne anlatmak istedim dedi. Yanlış yolladım silin gitsin dedim.Ama çakal silmemistir videoyu kesin cakal

1 0
paylaş
+2

Kafam çok dalgın olduğunda atmıştım. Kuzenime atacak yerine bizim kapıcı ya atmışım. Her neyse kötü bir şey yoktu mesajda.

2 0
paylaş
+1

Bazen acele ile yazınca oluyor bütün mesajlar bibirine giriyor.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler