+3

Benim çevremde ne yazık ki sürüsüne bereket. Genç yaşta sinir hastası oldum onlar yüzünden majisinden bitki çayına her yolu deniyorum içimdeki onlara karşı duyduğum kin nefret ve öfkeden. Dünya ne yazık ki prenses barbienin hayatı gibi toz pembe değil.

+2

Allah bilir ama ben çocuk tacizcilerinin, kadın cinayetleri yapanların, hak yiyen haram yiyen,yetim hakkına giren,iftira atan,faiz ile ile insanların mallarına el koyup ölümlerine neden olan,suçsuz masum kişilerin yaşam hakkını elinden alan,hain terörist vatan hainlerinin, yaşlı,çoluk çocuk demeden gasp eden,kalp kıran herkesin yatacak yeri olduğunu düşünmüyorum.

2 0
paylaş
+3

Evet var olmaz mı. Kendilerinin iyilik meleği gösteren tipler çoğu da bu daha ilginç. Yani kötülüğün anası olduğunun bile farkında değiller. Bu daha acı :(

3 0
paylaş
+3

Var çevremde böyle insanlar ve televizyonda da sık sık gördüğümüz bir takım insan(!)lar var. İnsanlar hiç ölmeyecekmiş gibi, hep haklılarmış gibi yaşıyorlar, halbuki hayat kısa ve her yaptığımızın er geç bir bedeli vardır. Kul hakkı yemek büyük sorumluluk.

+1

Bu sözü duyunca aklıma hep Suzan Kardeş gelir. Zaten onun Yatacak Yeri Yok adlı şarkıaındna öğrendim. Boya komik geliyor. "Ahımı alan zalimin iki cihanda yatacak yeri yok..." tarzı sözleri vardı. Hem oynak hem de atarlı bir yanı vardı şarkının.

+1

Çevremde yatacak yeri olmadığını düşündüğüm çok fazla insan mevcut.Akılları sadece kötülüğe,pislik işlere çalışıyor.Sürekli birilerini ezmeye,örselemeye çalışıyorlar.Nasıl bu kadar kötü kalpli olabiliyorlar anlamıyorum.

1 0
paylaş
+2

Yatacak yeri yok diye düşündüğüm çok kişi var, bundan da beteri sayılarının hızla artıyor olması.. Pişkinlikleri ve pervasızlıkları ise insanı çileden çıkaracak seviyede.. Bu tiplerden imkanı ve ünü olan bazılarının sureti haktan görünmesi ve bunu da yedirmesi ise kişisel olarak katlanamadığım bir şey.. Çareyi inzivaya çekilmekte buldum!..

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.