+2

Evet ve halla onun yediği pisliği temizlemeye çalışıyorum

2 0
paylaş
+3

Sevdiğim insanla bazen çok sorun yaşayınca, bazı şeylerde çok zorlanınca diyorum kendi kendime keşke tanımasaydım onu veya keşke seviyor olmasaydım diye ki bu sinirle veya öfkeyle de söylenmiş oluyor. Bazen birilerini sevmek için veya nefret etmek için bir nedene ihtiyaç duyarız ama asıl şeyin nedenin eksikliği değil sevmenin zorluğu olur bunu yapmak başarabilmek elinizde olmayabiliyor.

3 0
paylaş
+1

oldum .devamının olmucağını bilerek başladığım için pişmanım

1 0
paylaş
+1

Hak etmeyenler seviliyor genel olarak.

1 0
paylaş
+1

Tabii ki birini sevdiğimiz zaman ondan ayrıldığımızda pişman oluyoruz, değmezmiş diyoruz sevmeye ama pişman olmak için de sevmiyoruz ki onu düşünümüyoruz.

+1

İnsanlar iki yüzlü değil artık 3 yüzlü utanmazı da eklemisler Allah ıslah etsin

1 0
paylaş
+1

he benim karıyı :)

1 0
paylaş
+2

Birini sevdiğimiz zaman ondan ayrılmak istemeyiz ama bazen ayrılmak zorunda kalırız. Çünkü araya 3 kişi girer O yüzden onu sevdiğimize pişman oluruz

4 yorum
0

Duydum ki bnm yokluğumda benim olana asılan varmış gliste geldim burdayım

0 0
paylaş
+2

maalesef bu tarz kişiliksiz sevgiden yoksun verilen sevgiyi hiçe sayan kişiler tarafından pişmanlık duyuluyor ama bir yandan da şöyle bakalım o sevdiğimiz aşık olduğumuz kişi kendi gerçek yüzünü belli etmiş oluyor esasında üzülmemek gerekir ama işte onu pişman olan kişiye anlatmak zor o çünkü nasıl sevdim onu ona nasıl inandım diye kahroluyor ve bende pişman olmuştum unuttum gitti artık yüzünü dahi görmüyorum:))))

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.