+2

Evet ısrarcıyım zaten ısrarcı olmazsak hedefimize ulaşmada başarılı olmamız tabi ki zorlaşır.

2 0
paylaş
+4

Ben pek hedef belirlemem.. Bu saatten sonra belirleyecek bir hedef de yok benim açımdan.. Zaten evdeki hesap çarşıya uymaz çoğu zaman.. Hayatı akışına bırakmak bana doğal ve sıcak geliyor.. Gerçi alışkanlık icabı her zaman B, C, D, E ve F planları da yaparım ama onlar da havaya uçar genellikle :-)

4 0
paylaş
+1

Bazen kafama koyduğumu yapıyorum ne pahasına olursa olsun bana zarar getirse bile. Bazense çabuk pes ediyorum aman banane olursa olsun olmasa olmasın kaderde yokmuş diyorum

1 0
paylaş
+1

Evet ısrarcıyımdır.

1 0
paylaş
+3

Bazı konularda hedefime ulaşmak için ısrarcı olabilirim.Hedef koyup oturup beklemek olmaz tabii.Ama olmuyorsa olmuyordur.Bunun da bir sebebi vardır der akışına bırakırım.Bazen tevekkül etmek gerek.

3 0
paylaş
+1

evet pes etmek doğamda yoktur ne kadar ınatcı olursan bu adalet duygusunu daha ıyı anlarsın cunku vazgecersen kaybedersın mucadele edersen bıraz zaman alır ama kazanırsın...

1 0
paylaş
+1

hemen hemen diyeyim. ama şöyle ki hedefe ilerlerken eğer bana zarar verecekse, hayırlısı değilse o hedefim, anında bırakırım o hedefe koşmayı. öyle de bir huyum vardır yani.

1 0
paylaş
+1

Aslında ben hayatımda Eğer kendime bir hedef koymuşsun er ya da geç mutlaka ısrarla üstüne gidip bu hedefime ulaşmaya çalışıyorum yani ulaşmasam bile Pes etmiyorum.

1 0
paylaş
+1

Evet genellikle heseflerimde ısrarcı değilde hedeflerimi yapan biriyimdir

1 0
paylaş
+1

her şey istemeye bağlıdır.insanlar gerçekten istemek nedir bilmiyorlar. Bir şeyi gerçekten istiyorsan asla pes etmezsin ulaşırsın.ve bunun için elinden ne geliyorsa yaparsın.
umudun bittiği yerde inadın başlasın A.Ç

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler