+2

HDP nin başında bulunan İnsanlara böyle söylenmesi Bence iyi bir şey değil Çünkü Madem terörist derse bu adamların oralarda ne işleri var veya yok şu anda gösterilen belediye başkanı adaylarının veyahut mecliste bulunan onlarca milletvekilinin Yani bunların olmaması gerekir Çünkü 6 milyonla yakın oy almış bir parti insanların memleketlerine karşı küstürmek gerekir.

2 0
paylaş
+2

HDP'nin hiçbir görüşüne katılmam ve bu partiyle uzaktan yakından hiçbir ilişkim yoktur.. Ancak yasal olarak Meclis'teki diğer partilerden zerre kadar farkı yoktur.. Diğer partilerin Meclis'te ne işi varsa HDP'nin de o işi vardır.. Burada temel olarak 2 sorun vardır; HDP'ye Meclis'in yolunu kim açmıştır ve demokrasi olduğuna göre, HDP'ye oy verenler yok mu sayılacaktır? Ancak sorunuzun cevabını ben veremem, bu cevabı en iyi verecek olan, işlerine geldiğinde onlarla işbirliği yapan, işlerine gelmediğinde de terörist ilan edenlerdir..

2 0
paylaş
+1

HDP terörist parti ise mecliste ne işi var demek ki terörist değil ki mecliste yer alıyor bunlar seçim sloganları unutmayın HDP üzerinden siyaset yapıyorlar çözüm süreci ne çabuk unuttunuz madem terörist ise niye onlarla anlaşma yaptınız barış süreci ne oldu bi düşünün

1 0
paylaş
0

Zamanında hadep adı altında kurulmuş olan partinin kapana kapana aldığı isimdir, evet teröristleri destekleyen savunan bir partidir, bu da Türkiyenin ne kadar demokratik bir ülke olduğunu gösterir. Kapatılması bir çözüm değildir, başka isimle tekrar kurulurlar, yasadaki boşlullardan dolayı.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.