+3

Hayvanlara şiddet için yasa neden çıkmıyor?

Artık her gün öldürülen canice katledilen hayvanları görmekten bıktık. Kediyi köpeği geçtim muhabbet kuşlarının kafasını koparıp sosyal medyada paylaşan zihniyetler türedi. Artık bunlara son vermek gerek. Tüm sosyal mecralarda sesimizi duyurmamız gerek.

    -   Hukuk
3 0
4 yanıt   -  
+1

İnsanlar şiddet ve tecavüz ediliyor sesini çıkaran yok. bir kereden birşey olmaz deniyor yada falanca kişinin sempatizanı falan deyip üstüne linç edilen bir toplumda hayvanlara ne zaman çıkarılır Allah bilir.

1 0
paylaş
+1

Ülkemizde uyuştucuyla mücadele ve kadına şiddetin önlenmesi adına komisyon kurulması için kanun teklifi yapıldı başta CHP yetkilileri tarafından ancak ''halkın gücü'' meclis, cumhur ittifakçıları ve millet ittifakçıları tarafından ikiye bölündüğü için artık doğru olanın yapıldığı değil kimin yaptığı önemli oldu.Yani hayvana şiddete kadar daha çoook yolumuz var.

1 0
paylaş
0

çünkü biz dışında kimsenin umrunda deil :(

0 0
paylaş
+2

Tek birsey soyleyecegim sana.. sitemim de sana degil yanlis anlama lutfen. Bu ulkede 9 yasindaki cocuga tecavuz edeni serbest birakan kisiler yuzunden, engrlli bir bireye 9 kisi tecavuz edip ses cikarmadigi icin tecavuz edenleri serbest biraktiklarina dair haberleri duydukca boyle bir kanun cikmaz sanirim. Yani once hakimlerimiz bir vicdan muhasebesine girmeli, ondan sonra kanunlar cikarilmali diyorum.yani suan bilr kanun ciksa ne kadsr uygulanabilecek.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler