+19

Hayatınızdaki en önemli kişi kimdir ? Neden ?

    -   Diğer
19 0
27 yanıt   -  
+2

Hayatta en çok aileme değer ve kıymet gösteririm, benim için çok değerli ve çok özeller. Ama tabiki annenin yeri farklıdır, ailemin bütün fertleri kalbimde ama annem kalbimin derinliklerinde diyebilirim.

2 0
paylaş
+1

Hayatımda ki en önemli kişiler tabi ki annem ve babam onlardan başka kimsemin olduğunu düşünmüyorum karşılıksız seven ve koruyan başka kimse olamaz

1 0
paylaş
+2

hayatımda en önemli insan annemdir. küçüklüğümden beri sadece o var yanımda ve o olmasa şuan bulunduğum konuma gelemezdim.

2 0
paylaş
0

annem babam nedensiz

0 0
paylaş
+1

Hayatimdaki en onemli kisi annem ve babamdir. Beni dogumumdan bu gune kadar iyisiyle kotusuyle yanlislarimla dogrumla kabul eden her kafamin sikistiginda guven sevgi ve mutlu olacagim kisilerdir.

1 0
paylaş
0

Hayatımda ki en önemli kişiler biricik ailem ve birkaç gerçek dostumdur.Her zaman yanımda olacaklarını bildiğim için onlar benim en değerlimdir.

0 0
paylaş
0

hayatımdaki en önemli kişiler ailem tabiki

0 0
paylaş
0

Hayatımdaki en önemli kişiler ailemin fertleridir. Ailem olmaları dışında başka bir nedene ihtiyaç duymadım onları önemsemek için. Seviyorum onları.

0 0
paylaş
+1

Hayatımdaki en önemli kişi değil, Kişiler ailemdir. Ailemin her bir üyesinin benim için ayrı ayrı değeri vardır. Hepsiyle farklı iletişim kurabiliyorum, farklı eğlenceler yaşayabiliyorum vs. Rabbim yokluklarını göstermesin.

1 0
paylaş
+2

ailem dışında diger akrabalarım özellikle kuzenlerim nedeni hayat onlarla güzel çünkü

2 0
paylaş
+1

Aliemdeki 4 birey yanı annem,babam,babaannem,büyükbabam.

1 0
paylaş
+1

Aile bireyleri iz benim için çok önemli.. Ama anneyseniz çocukların biraz daha önde geleceğini bilirsiniz. Arkadaşlarımdan da çok özel olanlar var.

1 0
paylaş
0

Benim hayatımda en önemli kişiler basta beni doğuran bütün cilelere göğüs geren annem ve şimdilerde onun yerini kısmı de olsa ikinci sıradaki resimdir bu iki isim hayatimin vaz gecilmezleri onlar kıymetli kerim benim

0 0
paylaş
0

Hayatta çoğu kişinin en değer verdiği şey ailedir. Hayatta oldukları sürece ve çok değişik olaylar olmadığı sürece herkes ailesine daha çok değer verir diye düşünüyorum.

0 0
paylaş
0

Çoğu Arkadaşım dediği gibi dünyada Benim de en önem verdiğim kişi annemdir çünkü 9 ay beni karnında taşımış canından kanından vazgeçip her şeyini bana adamış saçını süpürge etmiş bir insandır kendisi onların değerini bilmemiz gerekir Cennet annelerimizin ayakları altındadır bunu unutmayalım Her ne olursa olsun Onlar bizim başımızın tacı.

0 0
paylaş
0

Annem çünkü babamın olmadıgı zamanlarda hep yanımdadır babamın yoklugunu bana asla hissetmez annemi çok seviyorum

0 0
paylaş
0

Bu sorunun tek cebıvar tabikide anneler .Cennet annelerin ayağının altındadır

0 0
paylaş
0

Benim annemdir. Beni dünyaya getiren başımın tacı.Ancak bu soru zamana göre değişiyor.Şu an hayatta ki en önemli varlığım çocuğum

0 0
paylaş
0

Babam. Bütün dertlerimi rahatlıkla anlatabildiğim bütün, düşüncülerimi paylaşabildiğim, bana her konuda yardım eden beni çok seven bir babam. O benim için çok değerli.

0 0
paylaş
0

Hayatta en değer verdiğin kişi annem, babam ve ailemdir. Neden mi? Çünkü onlar bu hayatta en değer verdiğim insanlar.

0 0
paylaş
0

En önemli kişi kardeşimdir. Bizim aramızda kardeşten öte arkadaş gibi bir bağ var ve bu çok hoş bir şey. Bu yüzden dolayı hayatımın merkezine oturuyor.

0 0
paylaş
0

Ailemdir tabiki. Zor zamanlarımda destekleriyle ne kadar harika varlıklar olduklarını gösterdiler.

0 0
paylaş
0

en önemli kişi demek bilmiyorum ne kadar dogru bence herkes aynı degerde degil tabiki ama kimin emegine kiminin sevgisine göre bu nu ayırmak benc çok zor bir konu ben bunu ayıraamam o nendnele

0 0
paylaş
0

Hiç değişmedi. Hayatımdaki en önemli insan her zaman annemdi. Kendini benim için bu kadar parçalayan, hep beni düşünen başka bir insan olmayacak. Herkes gidecek aile kalacak. Ben de bu sevgiye layık olmaya çalışıyorum. Bir kadın anne olduğunda kadının beyni değişir. Artık beyninde fazladan bir kısım vardir. Cocugu icin yapılmış. Çocuk acı cekerse anne de çeker sinirler dolayısıyla. Çocuk sevinirse anne de sevinir.

0 0
paylaş
0

Deger verdigim hersey

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.