+2

Hayatımda en çok korktuğum şeylerden biri yanlış anlaşılmadır hepte yaşarım maalesef. Birgün spor salonundayım yanıma bi adam geldi. Biz bunla berber-müşteri samimiyeti havadan sudan konuşuyoruz adam da güzel türkçe konuşuyor baya hoşuma gitti falan. Ben başladım suriyelilere saymaya işte diyorum ne hale geldik böyle böyle saydırıyorum. Konuştuk konuştuk ben spor salonundan çıkarken adam abi ben suriyeliyim canın sağolsun demez mi. Utancımdan yerin dibine girdim ama hala biri karşıma çıksa suriyelilere saydırırım.

2 0
paylaş
+2

Hayatımda çok yanlış anlaşılmayla sorunum olmadı hatırladığım kadarıyla.
Bir tane var hatırladığım.
Bir tekstil şirketinde Halkla İlişkilerde çalışıyordum.İşe alınacak bayanlarla ben ilgileniyordum.Bir bayana onay verdim.Kendisi otuz yaş civarı normal giyinmiş bir kadındı.Ertesi gün işe gelirken rahat edeceğiniz bir kıyafet getirin burada üstünüzü değişirsiniz dedim.Kastım dikiş atölyesinde çalışacağı için hareketlerini kısıtlamayacak,kıyafetine ip,kumaş parçaları gibi malzemelerin zarar vermemesiydi.
Ancak kadın ertesi gün gelmedi.Kendisine ulaşmaya çalışıp görevliyi yönlendirdiğimde ise kıyafetini beğenmediğimizi düşünerek utanmış ve gelmemiş.Özür dileyip açıklamaya çalışsak da maalesef gelmedi.Yıllar geçti ama hala hatırladığımda ağlayasım geliyor...

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler