+2

Hayatınızda hiç uçağa bindiniz mi?

    -   Seyahat-Tatil
2 0
9 yanıt   -  
+2

Bindim evet bence çok iyi ilk kalkar iken biraz korkuyorsun ama hemen alışıyorsun sonra

2 0
paylaş
+3

Evet uçağa bindim bir kaç kere.Ama binmek istemem.Çünkü otobüs ve deniz yolculuğunu daha çok seviyorum ben.

3 0
paylaş
0

Harika bir şey. Indirim zamanı almıştım. Sekiz saatlik yolu bir saat gibi kısa sürede, kötü koku,rahatsız koltuk ve zaman kaybı olarak tamamlamıştım. Tavsiye ederim.

+1

binmedim korkarım yabancı ülkeye bile karayolu ile giderim gerekirse

1 0
paylaş
+3

Hayatımda hiçbir uçağa binmek nasip olmadı. Gideceğimiz yerler uzak olmadığı için arabayla gidiyoruz. Uçağa binmek isterdim. Uçağında binip hava gitmekle otobüsle gitmek gibi farkı yoktur.

+1

Hayatımda maalesef hiç uçağa binmedim şahsen binmek isterdim ve istiyorum da, yurt dışı planlarım var inşallah bir gün nasip olur. Sanırım ilk o zaman olacak :)

1 0
paylaş
+2

Evet birçok kez uçağa bindim. Uygun ücretle bilet bulabildiğim zaman her yere uçakla gitmeye çalışıyorum. Zamandan ve enerjiden tasarruf yapmanızı sağlıyor. Ayrıca uçak yolculuğuna vücudum adrenalin salgıladığı için bayılıyorum. Yolculuk yaparken bulutları ve kuş bakışı olarak şehri izlemeyi de çok seviyorum. Herkese tavsiye ederim.

2 0
paylaş
+1

Hayatım boyunca neredeyse uçaklarda yatıp kalkıcak kadar bindim ve hala da binmeye devam ediyorum.İlk binenler için korkulu olabilir ama bir iki türbülanstan sonra ona da alışıyorsun.Ona da alıştıktan sonra bu sefer her bilet alışında cam kenarı almak için can atıyorsun.

1 0
paylaş
-1

Hayatım boyunca hiç uçağa binmedim, hatta havalimanına bile gitmedim. Sadece çocukken mahallenin üstünden geçen uçakları izleyip, nasıl uçuyorlar diye hayal kurdum.

0 1
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.