+2

gezip eğlenmen için para lazım o yüzden çalışmak zorundayız , baba parası varsa orasını bilemem ama hafta içi çalışıp hafta sonu gezmek en mantıklısı ve en doğrusu bence

2 0
paylaş
+2

Eğer geleceğinin iyi olmasını istiyorsan çalışman gerekmekte. Geleceğini düşünen insan çalışır geleceğine yatırım yapar. Ve sonra istediği gibi gezer tozar. Bu yüzden önce çalışıp para kazanıp yatırım yapip sonra gezmeli.

2 0
paylaş
+1

geleceğin için gezmek güzel bir fikir gibi durmuyor.

1 0
paylaş
+1

İkiside olmadan olmuyor malesef sürekli gezsek eğlensek değirmenin suyu nerden gelicek.Eğlenmesen de olmaz sıkılır insan hepsinden dozunda olmalı.

1 0
paylaş
0

Gezip gormeliyiz

0

Gezip gormeli mi yaoksa calismali mi?

+1

bu sorunun cevabı şudur diyemem benim için çünkü gezip bir yerleri keşfetmeyi çok seviyorum bu dünyaya geldiysem bunun sebebi olmalı gidip bir yerleri keşfedip farklı insanlarla tanışıp sorunlu olan insanlara çözüm üretmek istiyorum ama bunları yapabilmek içinde para da kazanmam gerekiyor.

1 0
paylaş
0

Belli bir gelirin yoksa çalışmadan gezip göremiyorsun. Ee çalışınca zaten gezmeye vakit bulamıyorsun. Tam vakit ve para denkleşince yaş ilerlemiş oluyor ve yine birşey yapamıyorsun.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.