+4

Havucu soymadan yiyebiliyor musunuz?

    -   Yeme-İçme
4 0
5 yanıt   -  
+2

Havucu soymadan yiyemem. Aslında soymakta demeyelim ona. Kazıyorum üzerini ve öyle yiyorum. Bir alet var bizde onunla incecik şekilde kazınıyor dış yüzeyi. Çokta güzel oluyor.

2 0
paylaş
3 yorum
+1

Ben havuçları aldığım zaman eve geliyorum sirkeli soğuk su hazırlıyorum bir kapta iyice yıkıyorum dışını ve onun içine atıyorum. 15-20 dakika bekletip güzelce duruluyorum. Önceden yemek istemezdim ama annem dediki ne var onda şimdi temizlenmiştir artık yiyebilirsin ... Artık bunu da yapmaya başladım son zamanlarda hatta her gün 1 adet havuç mutlaka yemeye özen gösteriyorum..

1 0
paylaş
+1

Canım isterse evet

1 0
paylaş
+1

Rendelemenmiş halde yenmesi daha sağlıklı olabilir fakat onla hiç uğraşmıyorum. Güzel bir şekilde yıkar davşan gibi katur kutur yerim. Gözlere iyi geliyor, herşeyin etrafımda ahenkle dans ettiğini fark ediyorum.

1 0
paylaş
+1

Havucu soymadan da yiyebiliyorum, tek tuhaf insan benim ozaman galiba. Ama vitamini kabuğunda demiyorlar mı ki? Bende çoğu meyveyi kabuğuyla yiyorum, ama annem bize meyve tabağı hazırlarken hep havucu soyarak yediriyor bizlere. Sanırım tek garip insan benim.

1 0
paylaş
1 yorum

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.