+3

Hata yaptıktan sonra ne yaparsınız ?

    -   Görüş
3 0
6 yanıt   -  
+1

Telafi veya özürüne nasıl bir çağre bulacağımı düşünürüm hata ne kadar büyük olursa olsun telafi etme şansım varsa hemen o yola koyulurum.
Zaten böyle bir durumda beklemek vicdanlı bir insansanız sizi çok yorar, bu yorgunluğun altında ezilmektense hatam ile yüzleşip,onun altında ezilmeyi Yeğlerim (:

1 0
paylaş
+2

Hata yaptıktan sonra ne yapacağım duruma göre değişir.. Şöyle ki; o hatayı bile isteye yapmışsam çok da umurum olmaz, çoğunlukla da böyledir zaten, istediğimi yapmış olmanın keyfine odaklanırım.. Nadiren de olsa hesaplanamaz bir durumdan dolayı yaptığım bir hataysa önce tüm olasılıkları düşünmediğim için hafiften bir fırçalarım kendimi ama yediğim gole de takılmam! Yeni ve benzeri bir gol yememek için alınması gereken ders neyse mutlaka onu bulur çıkarırım..

2 0
paylaş
+2

Hatasız kul olmaz, hepiz irili ufaklı hatalar yapıyoruz önemli olan ders çıkarmaktır bence, aynı hatayı tekrarlamamaktır, hatalıysam özür dilerim ama bana hata yanlış yapandan da bunu beklerim çzdür dilemek erdemdir sonuçta

2 0
paylaş
0

Hata yaptığım duruma ve insana bağlı özür dileyen eğim olay birde hatayı sehven mi yaptım zorla mı yaptım orası önemli her iki durumda da gider ama mama katmadan adam akıllı özürümü diler affedildim kelimesini duyana kadar bastırır en kısa sürede de o hatayı telafi ederdim

0 0
paylaş
0

Kıvrak bir zekayla hatayı ört bas ederim

0 0
paylaş
0

HatamI kendimle tartışırım

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.