+1

Telefon vazgeçilmezimdir benim.

1 0
paylaş
+1

Telefon en vazgeçilmez dır çünkü her zaman yanımda

1 0
paylaş
+1

Bana göre telefon ve bilgisayar benim için vazgeçilmezdir çünkü işimden dolayı sürekli bilgisayar ve telefon başında olmak zorundayım

1 0
paylaş
+1

Çoğu insanda olduğu gibi telefonlarımız en vazgeçilmez teknolojik ürün haline geldi. Eskiden masa üstü bilgisayarlardı. Şimdi de bilgisayar değerinde olan telefonlarımız vazgeçilmez bir hal aldı.

1 0
paylaş
0

Telefonum vazgeçilmezimdir

0 0
paylaş
+1

Telefon ve bilgisayar.. Çünkü bu siteye girerken o ikisini de kullanıyorum. Bir de telefon zaten mecbur iş vs geldiği için bir de ailemle iletişimde olmam da gerekiyor bu yüzden..

1 0
paylaş
+2

Benim için bilgisayarım vazgeçilmez elektronik eşyalarımdan en önemlisidir. Ondan sonra telefonum çok önemli özel eşyalarımdan birisidir.

2 0
paylaş
+1

Telefon ve beyaz eşyalar.

1 0
paylaş
0

Benim için bilgisayar vazgeçilmez oluyor. Çünkü film, dizi, video izlemek, oyun oynamak, bu site gibi internette vakit geçirmek her şeyi bilgisayar ile yapıyorum. Benim için oldukça önemli bir yere sahip vazgeçilmezimdir.

0 0
paylaş
+1

Telefon çünki bilğisayarda yaptığın işlemlerin aynısını hemen hemen yapabiliyorsun ve ayrıca arama yapabiliyorsun yani kısacası cep bilğisayarı taşıyorsun mail lerini kontrol ede biliyor whatsap a ğirebiliyor Istağram da dolaşa biliyor video izleye biliyor alış veriş yapa biliyor ve daha bir çok şey yani telefon

1 0
paylaş
0

Telefon olmazsa olmazdır her işimi onunla hallediyorum.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.