+1

Kısa cevap vermeyi seviyorum

1 0
paylaş
+1

Cevabı uzun olan soruları cevaplamayı seviyorum. Bu sitede açıklayıcı cevap verdiğimiz zaman AP kazanınca uzun cevap vermeyi tercih ediyorum.

1 0
paylaş
+1

Uzun cevaplı soruları seviyorum her zaman. Kendimden bir şeyler katarak hakkım olan o ulaşılması zor bonusu almak istiyorum. Uzun cevaplı sorular genelde tartışmaya açık ve akıcı oluyor.

1 0
paylaş
+2

Ben her zaman anladım konularla ilgili olarak sorulara cevap veriyorum. Yani en baştan da başlıyorum güncel konulardan görüşten en sona kadar Ahmet'e sor kategorisi ne kadar devam ediyorum neredeyse tüm kategorilerde soruları cevaplıyorum.

2 0
paylaş
+1

Sorunun ilgimi çekmesine göre değişiyor, illa ki uzun cevap yazıcam diye düşünmüyorum. Benim için sorunun cevap verilme niteliği önemli. Uzun cevapların artısı ap kazanmada etkili ve günlük belirli cevap limitlerini doldurma kolaylığı sağlıyor. Bazı kısa cevaplar cevap sayısını da etkilemiyor.

1 0
paylaş
0

Ben genellikle görüş-tavsiye, sağlık ve güzellik-bakım kategorisinden sorular sorup yanıtlamayı seviyorum, en çok AP kazandığım kategoriler bunlardır. Genellikle fikrimi uzunca beyan edebileceğim bir soru sorulmuşsa hiç sıkılmadan ve üşenmeden uzun uzun anlatırım, yani sorudan soruya göre değişiyor diyebilirim.

0 0
paylaş
+1

Uzun kısa farketmez de daha bilgi içerikli soruları cevaplamayı daha çok seviyorum ama o tarz sorular çok fazla çıkmıyor karşıma.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.