+3

+18 de çok para var diyorlar.

3 0
paylaş
1 yorum
+4

Geyih kategorisi hariç tüm kategorilerde kazanç saglayabilirsin. Özgün ve mantıklı sorular sorarak inceleme bölümündeki soruları uzun cevaplar vererek kazanç saglamayı öneririm

4 0
paylaş
+5

Geyik kategorisinde hiç bonus gelmez. Anket kategorisinde yok denecek kadar azdır. Diğer kategorileri hepsinde bonus gelebilir. Benim gözlemleri e göre eğitim, sağlık, hukuk, güncel, teknoloji kategorileri en çok kazandıranlar.

5 0
paylaş
+4

Şu ana kadar birçok kategoriyi sorularına cevap vermişim sadece geyik sohbeti kategorisi kazandırmıyor cevaplarında diğer kategoriler hemen hemen hepsi kazandırıyor.

4 0
paylaş
+3

Kesinlikle artı 18 de yapılan her iki yorumdan birine mutlaka en az 20 ap geliyor site bizzat teşvik ediyor geliyor bana bol kazançlar

3 0
paylaş
+4

Sitenin algoritmasina gore her kategoride ap kazanmak mumkundur. Sadece sohbet geyikte anket sorulari alayim sikayet ve önerilerden ap gelmez. Görüş Diger egitim saglik teknoloji ahmetesor ve +18 cinsellik gibi kategorilerden ap kazanmak mumkundur. Tabi senin verecegin cevaplarin kaliteli ve icerik bakimindan egitici olmasi ve 4 satirdan az olmayan cevaplar vermen gerekir.

+3

Şu anda bizzat test ediyorum ve gerçekten de doğruymuş. +18 kategorisine cevap yazdığınızda daha çok kazanıyorsunuz.deneyin derim ben.

3 0
paylaş
2 yorum
+2

Biraz kafam karıştı yorumları görünce, ben daha +18 bölümünü görmedim görmeyi istemem ordan gelecek ap hiç gelmesin.

2 0
paylaş
+2

Geyik sohbet kategorisi hariç diğer bütün kategorilerde ap kazanma şansınız var.

2 0
paylaş
1 yorum
0

geyik dışında hepsinde var

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.