+2

Telefonum ne zaman bozulursa o zaman değiştiriyorum. Onun solunda değiştirme gereği duymuyorum. Telefon çok kasmaya başladığında artık beni bırak dediğinde anlıyorum bende bırakıyorum.

2 0
paylaş
+1

Sanırım 4 senede bir ya. Çünkü 2014te samsung note 2 almıştı babam 2018in yazında da ayfon geldi . Samsungdan memnundum bana kalsa bi 4 sene daha kullanırdım ancak sıkıntı çıktı telefonda açtım kapadım kaç kere artık ölmüştü telefon yani.

1 0
paylaş
+1

Genelde 2 3 senede bir telefonumu değiştiriyorum ama keyfi olarak değil ya telefonum kendiliğinden bozuluyor ya da ben yere düşürüyorum çalışmıyor falan ancak bu şekilde degistiriyorum.

1 0
paylaş
+1

Üç dört yıl arasında değişim yaparım .Aslında yazılım vb dolayı değişim oluyor.

1 0
paylaş
+2

Bozulmadikca degistirmem olanla devam ederim..

2 0
paylaş
+1

Ben dört senedir aynı telefonu kullanıyorum memnunum telefonumdan bozulmadıkça değiştirmeyi düşünmüyorum

1 0
paylaş
+1

Genelde 2 3 yılda bir değiştirmeye çalışırım

1 0
paylaş
+1

Bn öyle fazla telefon değiştirmiyor işlerimi giderdiği sürece memnun kalkıyorum en son değiştirdigimde telefonun bozulmuştu bunu ise 4 yıldır kullanıyorum ve memnunum telefonundan çünkü işimi görüyor ve bozulmadan da değiştirmeyi düşünüyorum boşuna masraf yapmak isteyen biri değilim açıkçası.

1 0
paylaş
+1

Telefonum ne zaman bozulırsa bir zamanı yok yani.

1 0
paylaş
+2

Ben aldığım telefonları götürebildiği yere kadar kullanırım. Zaten eşyalarımla bir bağ kuruyorum ve kolay ayrılamıyorum. Biraz iyi bir telefon almaya çalışıyorum ve telefonum beni bırakmadan ben onu asla bırakmıyorum. O nedenle 3-4 sene bile kullanırım telefonlarımı.

2 0
paylaş
+2

Çok değiştiririm. Telefonları severim.

2 0
paylaş
+1

Değiştirmeyi sevmiyorum çünkü genel de herşeyim telefonda olur ordan oraya taşımakla uğraşmak istemiyorum.

1 0
paylaş
+2

Öyle ay şu model çıkmış hemen almalıyım diyen insanlardan olmadığım için ve hem kendi paramı hem de ailemin parasını sokakta bulmadığım için telefonum bozulmadığı sürece telefon değişmem değişen insanı da gereksiz bulurum. Bu telefonumu almadan önce 6 senedir aynı telefonu kullanıyordum ve artık bozulduğu için mecburen almak zorunda kaldım. Yoksa yine değiştirmezdim ihtiyaçlarımı karşılıyordu çünkü ve gerisi de mühim değil.

2 0
paylaş
+1

Bu zamana kadar telefonlarım ölmeden ben onlardan ayrılmadım. Öyle de şu marka şunu çıkarmış diyerek her sene telefon almam.

1 0
paylaş
0

Bir dönem 2 ay içinde 5 adet telefon değiştirmiştim. Kendime hakim olamıyorum ve her çıkan modeli almak için kendimi parçalıyordum resmen. Daha sonra bunun bir sonunun olmadığını farkettim ve 1 seneden beri aynı telefonu kullanıyorum. Bozulmadığı taktirde değiştirmek gibi bir düşüncem yok şu anlık.

0 0
paylaş
+1

Ben en fazla 1.5 sene kullanabiliyorum sonra bozuluyo ama annem 4 senedir aynı telefonla valla tebrik ediyorum

+1

Bir sıklıkla degistirmemisimdr aslında bozulunca degstrdm hep mecburiyetten

1 0
paylaş
+1

Sık sık telefon değiştirme alışkanlığım yoktur ne zaman telefonum çalışmaz hale gelirse o zaman gider yeni bir telefon alırım şu anda kullandığım telefon Samsung 15 marka telefonu yaklaşık olarak 4 seneden beri kullanıyorum Bu markayı bozuldu an gider yenisini alırım şu anda bir sıkıntısı yok.

1 0
paylaş
+1

Her gördüğümü alacak ne param var nede zaman 2 yılda bir tlf iyidir

1 0
paylaş
+2

Her yeni telefon çıktığında o telefonu alacak değilim param yok artı israf yani yazık günah. Telefonum ve benden vazgeçene kadar ben Vazgeçmiyorum.

2 0
paylaş
+1

Cep telefonumu genellikle çok sık değiştirmem kaybolur çalınırsa mecbur kalıyorum Tabii ki yenisini almaya.

1 0
paylaş
+1

ciddi bozulduğunda wifi internete giremediğimde ekranında sorun yaşadığımda muhakkak değiştiririm ama sürekli yeni çıkmış hadi gideyim alayım demem kesinlikle zaten çok pahalı ihtiyacım olunca alırım muhakkak

1 0
paylaş
+3

Genel ortalamam 3-4 yıl. 2004'de bir telefon aldım 2008'de değiştirdim. onu 2011'de, ondan sonra 2014'de. Ve 2014'de aldığım iphone 5s'i hala kullanıyorum. Pili biraz sıkıntılı onun dışında bir sıkıntısı yok.

3 0
paylaş
+2

Bozulursa zarar gelmişse ve düzelmiyorsa değiştiririm. Yoksa telefonu uzun sure kullanirim

2 0
paylaş
+2

Genelde telefon bozulana kadar kullanıyorum. Yaklaşık 3 4 yılda bir değiştiriyorum. Geçen sene almıştım telefon. 3 4 sene daha gider inşallah. Telefona o kadar para vermeyi doğru bulmuyorum o yüzden ne kadar dayansa o kadar iyi.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.