+2

Sadece hafta sonları değil genel olarak sitede bonus kazanımlarının düştüğünü görüyoruz, büyük ihtimalle kur yükselecek diye AP kazançları düşüyor. Ama şahsen ben kendi kazançlarımdan gayet memnunum, bugün bayağı bonus AP kazandım diyebilirim sitenin değişik bir sistemi var bir gün çok bonus kazanırken bir başka gün bonus AP kazançları bayağı düşebiliyor.

2 0
paylaş
+1

Haftasonları site AP veriyor vermesine de, beklentileri karşılayacak kadar vermiyor. Zahmet edip arada bir bonus serpiştiriyor site. Düne göre bugün daha bir bankör gördüm siteyi.

1 0
paylaş
+1

Hiç fark etmedim Bi bakayım

1 0
paylaş
+2

Ne zaman neye göre ve hangi şartlarda ap dağıtımı yapılıyor bunu çözemedim henüz. Bir ara akşamları bol bol veriyordu, şimdi o da kesildi. Günlere göre de değişiyor mu acaba bilemedim.

2 0
paylaş
+3

Bence sadece hafta sonları değil genel olarak da sitede bonus ap kazanımlarının düştüğü çok belli oluyor ap kuru herkes yükselmesini istediği için büyük ihtimalle ap kuru yükselebilir o yüzden de ap kazancı düşüyor diye düşünüyorum ben bugün hiç alamadım bonus ap normalde çoktan almış olmam lazımdı ama sitede bir değişik sistem yapmışlar bir gün çok ap bonusu kazanırken diğer günler bonus ap kazancı bayağı düşüyor kısa sürede bu durumun düzelmesi lazım yoksa bir çok kullanıcı siteyi bırakabilir bence

3 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.