+1

Güzellik ve bakım vazgeçilmez olmasa bile insan hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Mutlaka bakımlı olmak gerekir diye düşünüyorum.

1 0
paylaş
0

kızsan şart erkeksen göbeklide yağuşuklu olunur :D

0 0
paylaş
+2

Çok makyaja falan gerek yok hafif makyaj yeterli ama bakım kadınada erkeğede şart

2 0
paylaş
0

Güzellik ve bakım her ikisi de mükemmel şeyler kimi zaman bize itibar kazandırır kimi zaman ise bizi hayran bakışlar ile ödüllendirir. Temizliğe önem veren kişi bu gösterdiği saygı ile hem kendine hem de bilime saygı göstermiş olur ve temizlik ve güzellik insan oğlunun kendi için yaptığı en güzel buluş insanın kendine saygısını gösteren muhteşem ikili.

0 0
paylaş
+3

Kesinlikle evet, benim vazgeçilmezim.. Her gün mutlaka yüzümü güzelce yıkayıp nemlendiririm. Zaman zaman kil maskesi yaparım, burun bantları kullanıyorum mesela siyah noktalar için..Cildime zaman zaman masaj yapıyorum kan dolaşımı için, saçlarımı düzenli tarıyorum, diplerine masaj, düzenli maske uyguluyorum.. Bu tür şeyler benim için önemli. Ama bazen de içimde kara bir bulut oluyor ve hiçbir şey yapmak istemiyorum.

3 0
paylaş
+2

Benim için vazgeçilmez değil ama Bazı insanlar için güzellik ve bakım vazgeçilmez oluyor. Güzel olayım diye abartılı makyaj yapanlar oluyor.

0

Bakım ve güzellik asla makyaj yapıp saç şekillendirmek değildir. Herşeyden önce temiz olmaktır. Sadece dışardan yapılan şeyler değil içerden yapılan şeylerde çok çok önemlidir. Sağlıklı ve güzel beslenmek inanılmaz önemlidir.Mutlaka deneyin suyunuza dikkat ettiğinizde cildiniz daha bir neme doymuş içten bir ışıltı geldiğini farkedeceksiniz,bir zamanlar suyuna dikkat etmeyen bir birey olarak denendi onaylandı arkadaşlar :) bakım için pahalı kremler maskeler tonlarca almak zorunda değilsiniz emin olun evde yaptığınız doğal karışımlarla olan maskeniz saçınız ve vucudunuz için aktardan aldığınız doğal yağlar hem düşük maliyetli hem sizin içeriğini bildiğiniz hemde daha sağlıklı ve faydalı şekilde bakımınızı yapıcaksınızdır. Bakım sadece kadınların yapması gereken değil erkeklerinde yapması gereken birşeydir sakın bu konuda cinsiyetçilik yapmayın :))

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.