0

Evet günlük cevap limiti geldi arkadaşım.Günlük soru limiti de geldi.Günlük inceleme yorum limiti de geldi.

0 0
paylaş
+1

Bunun hakkında bir fikrim yok günlük cevap veya soru limiti nasıl oluyor ona da sınır mi gelmiş isteyen istediği kadar soru sorup cevaplasın yani bu durumu anlamadım .

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Evet artık seviyeler göre günlük soru ve cevap hakkımız var.
Yarışmalarda durum ne olacak onu merak ediyorum. Ben haklarımın hepsini kullanamıyorum çoğu zaman. Zaten önceden sayı da yoktu sınırsızdı, çok cevaplayan çok hak elde etti gibi bir durum oldu.

0

Çok saçma olmuş nedenini cok merak ediyorum

0 0
paylaş
0

Soruyu görünce bir an dedim ne oluyoruz. Tekrardan mı limitlerle oynadılar diye düşünmedim değil açıkçası. Benim şuan ki limitim iyi dokunmasınlar bana. Çok çalışın seviyeniz yükselsin gençler. Ne kadar çok limit o kadar çok AP puan.

0 0
paylaş
0

Sabahtan beri soruları cevaplıyorum, en az 20 tane cevaplamışımdır, ama hala bir sınır olduğunu görmedim. İnşallah böyle bir şey yoktur. Çünkü akşama kadar her halde soruları cevaplayacağım daha bu uygulamada yeniyim. Bonus kasmak için neler yapılması gerektiğini bilen varsa bana mesaj olarak atabilir mi hep bir ap bir ap alıyorum

0 0
paylaş
+1

Aslında günlük cevap vermedi gelmedi Sadece insanlara seviyelerine göre cevap hakları veriliyor Yani bir sevebilirsiniz örneğin Otosan cevap hakkınız var 2 ise verirseniz 40 tane ya da benim gibi 6 seviyede iseniz 140 tane cevap hakkınız olur seviyelerinin arttıkça cevap haklarınız ve soru sorma hakkınız da artmaktadır

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.